Effective Problem Solving – bez PDCA się nie uda!

W obliczu eliminacji zawodów wymagających powtarzalnych czynności, które można opisać algorytmami (kasjer, kierowca, operator maszyny produkcyjnej czy telemarketer) potrzebne będzie od nas zdobycie albo wzmocnienie tych umiejętności, które ciągle pozostają poza zasięgiem naszej cyfrowej konkurencji. Jedną z kompetencji przyszłości jest skuteczne rozwiązywanie problemów.

17-18 września 2019 będę miał przyjemność poprowadzić dwudniowe, praktyczne warsztaty „Effective Problem Solving – bez PDCA się nie uda!” Jak sama nazwa wskazuje, będę uczył skutecznego rozwiązywania problemów. Nie będzie to zwykłe, konferencyjne szkolenie z setką slajdów i nudnym bla-bla-bla…

Jeśli będziesz uczestnikiem tych warsztatów, to gwarantuję, że będziesz przez te dwa dni pracować w pocie czoła! Moim celem jest, aby każdy, kto weźmie w nich udział, posiadł nie tylko wiedzę teoretyczną, ale (przede wszystkim!) praktyczne umiejętności przeprowadzenia zespołu przez proces rozwiązywania problemu.

Poznaj i naucz się stosować skuteczną sekwencję metod i narzędzi.

Podczas dwóch dni warsztatów dowiesz się, jak poprawnie identyfikować oraz opisywać problemy. Nauczysz się sposobów wyboru właściwych osób oraz organizowania pracy zespołu do rozwiązywania problemów. Poznasz metody wyboru tych problemów, którymi powinieneś zająć się w pierwszej kolejności. Zapoznasz się z metodami analizy przyczyn problemów.

Nauczysz się także praktycznego zastosowania narzędzi do wyboru optymalnego rozwiązania. Dowiesz się, jak skutecznie wdrażać wypracowane rozwiązania oraz jak zapewnić ich trwałość a także zapoznasz się z metodami i narzędziami rozwiązywania problemów stosowanych przez najbardziej zaawansowane w tym firmy na świecie.

Ucz się od najlepszych: problemy rozwiązuj metodami stosowanymi z powodzeniem na całym świecie

Podczas tych dwóch, warsztatowych dni omówimy i użyjemy w praktyce narzędzia analizy-przyczynowo skutkowej. W trakcie warsztatów rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie ich stosowania.  Nauczysz się, jak poprowadzić zespół przez proces rozwiązywania problemów i właściwie definiować zadania oraz skutecznie rozliczać się z ich wykonania.

Udział w tych warsztatach zwiększy Twoją skuteczności w zarządzaniu i przełoży się na bardziej efektywną pracę Ciebie jako lidera zespołu. A Twój zespół, pod Twoim przywództwem, będzie potrafił dotrzeć do przyczyn źródłowych problemu i zaplanować działania w celu ich eliminacji. A to wszystko z użyciem PDCA, SCRUM, wizualizacji.

Zapraszam do Rzeszowa na praktyczne warsztaty „Effective Problem Solving – bez PDCA się nie uda!”

SZCZEGÓŁY i ZAPISY: kliknij tutaj.

Więcej o warsztatach i konferencji „I Production Meeting” w Rzeszowie znajdziesz tutaj: szczegóły.