LEAN & QUALITY ONLINE

Rafał opowie o SYZYFOWYCH PRACACH czyli kiedy nie warto nawet myśleć o LEAN, serio będzie nas zniechęcał... Jacek przedstawi nam OEE z pomiarami bez użycia systemów IT (to się tak w ogóle da zrobić?). Ja z kolei mam dla Was MAKIGAMI czyli mapowanie procesów (nie)produkcyjnych - tych, których nie widać! ...a to nie wszystko, bo będzie z nami GOŚĆ SPECJALNY z prelekcją, która zadziwi wszystkich.

28 listopada 2020 odbędzie się już czwarta edycja Konferencji LEAN & QUALITY ONLINE. Będzie to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, ponieważ to uczestnicy zdecydowali o tym, jakie tematy zostaną poruszone.

Konferencja odbędzie się całkowicie w internecie! Z dumą przypominamy, że jesteśmy pierwszą w Polsce konferencją LEANową, która od początku odbywa się całkowicie w internecie.

KONFERENCJA o LEAN MANAGEMENT i ZARZĄDZANIU JAKOŚCIĄ

28 LISTOPADA 2020 – godzina 10:00

MIEJSCE: INTERNET

🌐 CENA: 147 zł

🌐 4 godziny konferencji    🌐  4 Prelegentów

🌐 Networking przez Net

UWAGA! Z POWODU AWARII CHWILOWO SPRZEDAŻ WEJŚCIÓWEK DZIAŁA TYLKO NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH! DZIAŁAMY, ABY PRZYWRÓCIĆ PEŁNĄ FUNKCJONALNOŚĆ STRONY! 

PRELEGENCI I TEMATY

Tradycją naszej Konferencji są trzy tematy od organizatorów + prelekcja gościa specjalnego. Oznacza to cztery zastrzyki wiedzy merytorycznej doprawionej praktycznym doświadczeniem zawodowym. Po każdej prelekcji następuje sesja Q&A czyli pytania uczestników i odpowiedzi prelegentów.

W trakcie prelekcji i w przerwach toczy się dyskusja networkingowa na naszym konferencyjnym czacie. Wszystkie nagrania z Konferencji oraz materiały prezentowane przez prelegentów udostępniamy uczestnikom w specjalnej, zamkniętej grupie na Facebooku (bez ograniczeń czasowych w dostępności).

A tym razem mamy dla Was:

RAFAŁ WYSOCKI

SYZYFOWA PRACA czyli kiedy nie warto nawet myśleć o Lean

Jestem pasjonatem i praktykiem (choć dla wielu prawdopodobnie fanatykiem) podejścia Lean Management. Będąc związanym z branżą produkcyjną m.in. dla sektora motoryzacyjnego, hydrauliki siłowej czy pneumatyki od ponad 6 lat przekuwam teorię w praktykę, by zgodnie z Kaizen małymi krokami każdego dnia osiągać coraz to lepsze wyniki. W wolnym czasie rozwijam serwis LeanTime.pl oraz związane z nim media społecznościowe, aby ułatwić Wam znalezienie optymalnych rozwiązań. Więcej o RAFALE na LINKEDIN

JACEK KUKIZ

OEE – pomiary bez użycia rozwiązań IT

Jestem zwolennikiem zdrowego rozsądku i praktycznego podejścia do lean. Pracowałem w branży lotniczej, maszynowej, motoryzacyjnej, ale także dla firm odzieżowych, budowlanych czy usługowych. W 2018 roku wydałem książkę, a w wolnych chwilach prowadzę bloga. Zawodowo odpowiadam za lean w 20 lokalizacjach w EMEA i czerpię z tego niesamowitą frajdę 🙂 Więcej o  JACKU na LINKEDIN

KRZYSZTOF DOBROWOLSKI

MAKIGAMI – mapowanie procesów nieprodukcyjnych

W mojej pracy realizuję moją pasję. Od 2016 roku prowadzę bloga „Lean jest dla ludzi”, na którym dzielę się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas blisko dwudziestoletniej już pracy zawodowej w przemyśle, logistyce oraz usługach. Propaguję szczupłe zarządzanie nie tylko na własnym blogu, ale publikując także w specjalistycznych czasopismach branżowych. Na co dzień prowadzę warsztaty, szkolenia oraz prelekcje – wszystko w tematyce lean & quality! Więcej o KRZYSZTOFIE na LINKEDIN

 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA STRONIE KONFERENCJI: