Pytasz o lean? Tu są odpowiedzi!

Przekopujesz się przez niezmierzone pokłady internetu, czytasz blogi oraz literaturę fachową, w końcu zatrudniasz drogiego konsultanta... i ciągle nie możesz znaleźć sposobu na przeskoczenie tego jednego tematu. Niby wszystko wiesz, niby robisz "tak, jak książka pisze", ale nie wychodzi. Co dalej? Gdzie pytać? Kto Ci podpowie? Najlepiej ktoś, kto kiedyś był w podobnej sytuacji...

Ktoś, kto sobie w niej poradził, oczywiście! Jest takie miejsce, gdzie od niedawna można znaleźć takie osoby. Co więcej, można im zadać pytanie. Można przedstawić swój problem, a podpowiedzi posypią się jak z rękawa. Tym miejscem jest grupa na Facebook’u o sugestywnej nazwie: Niech LEAN będzie z Wami!

Nie udało Ci się wejść? Nic dziwnego, to grupa zamknięta a nowe posty, przed ich dodaniem, są moderowane. Nie ma tam śmieciowych dyskusji, nachalnych reklam czy zaczepek przedstawicieli handlowych. Członkowie grupy to osoby świadome tego, po co do niej dołączyły. Jak wejść na forum grupy oraz jak zostać jej członkiem? Podpowiedź znajdziesz u dołu tej strony.

Najpierw jednak przeczytaj poniższą dyskusję wywołaną przez użytkowniczkę o wdzięcznym pseudonimie Mam Pytanie. Jak widzisz, otrzymała szerokie wsparcie w swoim temacie. Mogła też dopytać o szczegóły a na końcu pięknie podziękowała. Za to właśnie lubimy być w tej grupie: merytoryka, merytoryka i jeszcze raz merytoryka! Plus miła atmosfera – to dajemy w gratisie!

A teraz przykład tego, czego możesz się po nas spodziewać:

Hmmm… warto było doczytać do końca? Mam nadzieję, że powyższa wiedza pomoże także i Tobie. A jeśli także zechcesz dzielić się własnymi doświadczeniami, jesteś osobą otwartą na dyskusję i trudne tematy nie są Ci obce, to zapraszamy: Niech LEAN będzie z Wami! – wejdź i poproś o dołączenie do grupy. Po pozytywnej weryfikacji uzyskasz dostęp do naszego forum. Będziesz także mieć możliwość publikowania własnych postów (są moderowane, więc wykaż się odrobiną cierpliwości), pod którymi członkowie grupy udzielą Ci wsparcia.

Chodź do nas!