LEANowy NIEZBĘDNIK

Rasowy leanowiec mierzy, liczy, rysuje, zmazuje, oznacza na czerwono lub na zielono. Analizuje i wizualizuje swój tok myślenia. Ułatwia sobie w ten sposób komunikację z innymi pracownikami. Tablica suchościeralna, pisaki, miarka, licznik oraz znaczniki magnetyczne to jego podstawowe narzędzia.

Mam dla Was w prezencie kilka zestawów zamkniętych w zgrabnym, metalowym pudełku. LEANowy NIEZBĘDNIK przygotowany został dla czytelników LEAN JEST DLA LUDZI przez 5S MEGASTORE. Jest to dostawca rozwiązań, które każdemu leanowcowi są niezbędne, w szczególności w obszarach wizualizacji: tablice, etykiety, oznakowanie podłóg, akcesoria magnetyczne i wiele innych. Wyjątkowo ciekawym i użytecznym pomysłem jest ich generator tablic cieni.

W NIEZBĘDNIKU znalazły się: mini-tablica suchościeralna, pisak, miarka, licznik oraz znaczniki magnetyczne do użycia na tablicach. Prawda, że fajny prezent? I jaki praktyczny! Aby móc go otrzymać, trzeba wykonać zadanie specjalne pod postem na LinkedIn i/lub na Facebook’u. Mam dla Was aż 4 takie magiczne pudełka! Dwa rozdam na Facebooku i dwa na LinkedIn – szczegóły poniżej.

LinkedIn – podaj tytuł swojej ulubionej, leanowej książki – napisz w komentarzu pod tym postem: LEANowy NIEZBĘDNIK na LNKD

Facebook – podaj swoje ulubione, leanowe narzędzie – napisz w komentarzu pod tym postem: LEANowy NIEZBĘDNIK na FB

Prośba do wszystkich uczestników zabawy: piszcie w komentarzach wyłącznie odpowiedź na zadanie, dajmy się pobawić także innym. Na Wasze głosy czekam do końca weekendu (sobota-niedziela, 21-22 lipca 2018), a szczęśliwców ogłoszę w poniedziałek (23 lipca 2018).

Bawcie się dobrze! LEANowe NIEZBĘDNIKI czekają!