Młody Lean Lider – zaczynamy!

Rok szkolny rozpoczęty, a więc zaczynamy i my! "Młody Lean Lider" startuje z edycją 2017/2018. Jest to program edukacyjny Lean Thinking dla uczniów w wieku od 15 do 19 lat - szkół podstawowych, zawodowych, techników i liceów. Dołącz ze swoją drużyną już dzisiaj!

W kreatywnej przestrzeni gdańskiego STARTERa kilkoro pasjonatów lean rozpoczęło właśnie pracę nad drugą edycją programu edukacyjnego „Młody Lean Lider”. Na uczestników czekają trzy etapy rywalizacji: budowanie postaw, zdobywanie wiedzy oraz praktyczne wykorzystanie jednego i drugiego. Poszczególne etapy będą odbywać się pomiędzy wrześniem 2017 (zgłoszenie grup) a majem 2018 (wielki finał w Gdańsku).

Już od dzisiaj, zupełnie za darmo(!) można korzystać z wiedzy ekspertów, którzy wspierają ten program. Są to specjaliści i praktycy filozofii lean. Na co dzień wdrażają ją w polskich przedsiębiorstwach, gdzie edukują, zarówno kadrę zarządzającą, jak i szeregowych pracowników. Uczestnictwo nastoletnich uczniów w tym unikatowym programie to szansa na rozwinięcie przez nich kompetencji przedsiębiorczości indywidualnej i zespołowej.

Za podobne programy szkoleniowe firmy z samej czołówki polskiego biznesu płacą grube pieniądze. Jeśli jesteś uczniem, nauczycielem czy rodzicem nastolatka zainteresuj się naszym programem jeszcze dzisiaj – zapisy już trwają! W pierwszej kolejności szkolimy naszych koordynatorów regionalnych, później nauczycieli zgłoszonych grup, no i oczywiście samych uczniów.

W międzyczasie otrzymacie od nas zadania konkursowe do realizacji we własnym zakresie. Będziecie także mieli okazję uczestniczyć w grach symulacyjnych oraz przeszkolimy Was z zarządzania projektami. A na końcu staniecie do walki w wielkim finale z najlepszymi zespołami z całej Polski. Oprócz nauki gwarantujemy także świetną zabawę – na każdym etapie!

Więcej szczegółów znajdziesz w folderze informacyjnym: Młody Lean Lider 2017/2018 – przeczytaj go uważnie i jeszcze dziś zgłoś uczestnictwo Twojego zespołu! Szczegóły programu oraz zapisy: LeanEducation.pl