Rozwijamy talenty – dołącz do nas!

"Młody Lean Lider" to bezpłatny program edukacyjny Lean Thinking. Realizowany w całej Polsce i przeznaczony dla uczniów w wieku od 14 do 19 lat – szkół podstawowych, zawodowych, gimnazjów, techników i liceów. Łączy przedsiębiorstwa i szkoły we wspólnym programie. Teraz także Ty możesz dołączyć do tego programu!

Program edukacyjny „Młody Lean Lider” jest prowadzony przez entuzjastów lean, którzy łączą siły pod logo Lean Education. Naszym celem jest tworzenie środowiska do rozwoju uniwersalnych postaw i kompetencji uczniów poszukiwanych przez najlepszych pracodawców. Robimy to w formie nieodpłatnej działalności pożytku publicznego.

Działamy na zasadzie wolontariatu. Jesteśmy specjalistami i praktykami filozofii lean, którzy na co dzień wdrażają ją w polskich przedsiębiorstwach, gdzie edukujemy zarówno kadrę zarządzającą, jak i szeregowych pracowników. Poznaj nasz zespół.

Naszym sztandarowym programem edukacyjnym jest „Młody Lean Lider”. Program przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, zawodowych, gimnazjów, techników i liceów w wieku od 15 do 19 lat. Udział nastoletnich uczniów w tym unikatowym programie to szansa na rozwinięcie przez nich kompetencji przedsiębiorczości indywidualnej i zespołowej.

Oprócz nauki projekt gwarantuje także świetną zabawę – na każdym etapie. Drużyny otrzymują zadania konkursowe do realizacji we własnym zakresie. Mają także okazję uczestniczyć w grach symulacyjnych oraz szkoleniach z zakresu zarządzania projektami.

W programie „Młody Lean Lider” bezpłatnie dzielimy się wiedzą, za którą firmy szkolące swoich pracowników płacą niemałe pieniądze. Udział w programie wiąże się z konkretnymi korzyściami dla wszystkich uczestników. Zyskują zarówno uczniowie i nauczyciela, jak i firmy goszczące naszych uczestników w fazie realizacji projektów praktycznych. Ponadto, angażujemy uczelnie oraz jej studentów i wykładowców do pracy wolontariackiej, za co dostarczamy bezpłatne szkolenia z zakresu lean poparte stosownymi certyfikatami.

Program z roku na rok podwaja swoje rozmiary. W kolejnej edycji (2018-2019) przewidujemy udział 1400 uczniów, 200 nauczycieli, 4-6 uczelni wyższych, 80 studentów oraz 60-80 firm z całej Polski. Więcej o samym programie przeczytasz tutaj: „Młody Lean Leader”.

Zachęcamy wszystkich chętnych do rejestracji na naszej stronie www i czynny udział w kolejnej edycji. Informacje na temat ról, możliwości i zadań a także formularze zgłoszeniowe dla grup szkół, firm, jurorów oraz koordynatorów znajdują się tutaj: dołącz do programu!

Oprócz czynnego udziału w naszym całorocznym programie, możesz wesprzeć nas na wiele innych sposobów:

  • zbieramy fundusze na nagrody dla zwycięzców rywalizacji finałowej, która będzie miała miejsce 4 czerwca 2018 r. – jeżeli możesz nas wesprzeć nawet najmniejszą kwotą, to zapraszamy do kontaktu – podamy szczegóły
  • chętnie skorzystamy także z nagród rzeczowych czy gadżetów od firm i instytucji – każde upominki dla naszych uczestników będą mile widziane! bardzo chętnie podjęlibyśmy współpracę w celu przygotowania gadżetów reklamujących Lean Education
  • potrzebujemy drukować materiały promocyjne i do rozgrywek (ulotek, plakatów, informatorów, materiałów do gier symulacyjnych, itp.) – jeżeli masz drukarnię albo inne możliwości nieodpłatnego wydrukowania czegoś dla nas, daj znać!
  • potrzebujemy także filmowców i fotografów – jeśli zechcesz poświęcić 1-2 dni w roku na wolontariat, to będziemy bardzo zobowiązani!

W każdym przypadku współpracy zapewniamy promocję na naszych wydarzeniach (dni otwarte oraz półfinały i finały odbywające się w całej Polsce), obecność na naszych stronach www oraz w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn) oraz na materiałach promocyjnych i innych (używanych w trakcie rozgrywek).

Zapraszamy do współpracy – napisz do nas już dziś!