Opinie

Od początku mojej przygody z blogiem otrzymuję od czytelników recenzje mojej pracy. Najczęściej są to ciepłe słowa uznania, czasami konstruktywne uwagi co do zawartości merytorycznej. Postanowiłem podzielić się tutaj tymi najciekawszymi.


„Dziękuję za napisane po polsku i językiem zrozumiałym posty na temat lean. Pomogą mi w propagowaniu lean w mojej organizacji.”

Izabela Połap
Główny Specjalista ds Lean Manufacturing


„Panie Krzysztofie, chciałem skomplementować post dotyczący wdrażania 5S. Bardzo fajny i prosty tekst oddający istotę sprawy. Od kilku miesięcy pracuję na kontrakcie menadżerskim w średniej wielkości firmie o ograniczonych zasobach ludzkich (średni management). Szczególnie w takich firmach nie należy zaczynać od „pakowania” teorii bo ludzie tego po prostu nie zrozumieją. Proste odwołania do życia codziennego, konsekwencja w zmienianiu miejsca pracy i wciąganie pracowników do tych działań to jedyny realny sposób zmiany. A potem można „jechać” z tool boxem…. To niby proste ale mniej spektakularne. jeszcze raz dziękuję za dobry tekst.”

Artur Woźniak
Harada Lean Executive


„Witam, dziękuję za przyjecie do grona znajomych. Bardzo trafne są Pańskie publikacje, fajna forma, dobrze się przyswaja ;-). Dziękuję.”

Piotr Fabia
Kierownik Działu Technicznego


„Witam Panie Krzysztofie, gratuluję pomysłu i w finalnie świetnego bloga! Życzę powodzenia i wytrwałości 🙂 „

Iga Bagińska
Technical Recruiter, Freelancer