PROBLEM SOLVING- praktyczny kurs skutecznego rozwiązywania problemów.

Skoro czytasz ten tekst, to zapewne masz... problem! Doskonale - świetnie trafiłeś! Przygotowałem dla Ciebie kurs, który pozwoli Ci na skuteczne eliminowanie problemów z Twoich procesów. 

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o tym, co mam dla Ciebie. Możesz zapoznać się z nimi po kolei, albo od razu przewinąć do oferty z pakietami, jakie są dostępne (poniżej).

Nazywam się Krzysztof Dobrowolski. Uczę inżynierów, liderów zespołów i managerów skutecznego rozwiązywania problemów dzięki praktycznemu wykorzystaniu metod i narzędzi analizy przyczynowo-skutkowej.

W mojej pracy realizuję moją pasję. Od 2016 roku prowadzę bloga „Lean jest dla ludzi”, na którym dzielę się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas blisko dwudziestoletniej już pracy zawodowej. Po szczegóły zajrzyj na mój profil osobisty LinkedIn. Zapraszam Cię także do największej w polskim internecie społeczności pasjonatów LEANowego podejścia do pracy i życia (szczegóły znajdziesz u dołu tej strony).

Co zyskasz dzięki temu kursowi?

  • Dowiesz się, jak poprawnie identyfikować oraz opisywać problemy
  • Nauczysz się sposobów wyboru właściwych osób oraz organizowania pracy zespołu do rozwiązywania problemów
  • Poznasz metody wyboru tych problemów, którymi powinieneś zająć się w pierwszej kolejności
  • Zapoznasz się z metodami analizy przyczyn problemów
  • Nauczysz się praktycznego zastosowania narzędzi do wyboru optymalnego rozwiązania
  • Dowiesz się, jak skutecznie wdrażać wypracowane rozwiązania oraz jak zapewnić ich trwałość
  • Zapoznasz się z metodami i narzędziami rozwiązywania problemów stosowanych przez najbardziej zaawansowane w tym firmy na świecie.

Praktyczny kurs skutecznego rozwiązywania problemów

Kurs, który dla Ciebie przygotowałem jest owocem mojego doświadczenia, zarówno zawodowego w przemyśle, jak i trenerskiego w szkoleniach. I już na wstępie zaznaczę, że nie jest to tradycyjny pokaz slajdów, który przeklikasz w jeden wieczór, o nie! Na takie szkolenie szkoda Twojego, jak i mojego czasu! My tu będziemy pracować w pocie czoła!

Napisałem wyżej, że dzielę się wiedzą i doświadczeniem? Dokładnie to robię w moim kursie: opowiadam o tym, jak skutecznie pozbywać się problemów z naszych procesów. Przedstawiam całą koncepcję, punkt po punkcie. Wprowadzam i omawiam szczegółowo narzędzia, jakie stosuję. Wyjaśniam, jak je stosować oraz… na co uważać, aby nie trafić w ślepą uliczkę.

Tak, opowiem Ci o błędach, które ja sam popełniałem w przeszłości. Błędach, z których wyciągnąłem wnioski i na podstawie których udoskonaliłem moje podejście do procesu rozwiązywania problemów. Przedstawię też błędy, jakie popełniały zespoły, którymi kierowałem oraz moi podwładni, którymi miałem okazję kierować w mniejszych i większych zespołach. Uczmy się na cudzych błędach!

Metoda, którą przedstawiam nie jest wiedzą tajemną. Swoje podejście opieram na koncepcie 8D, który jest powszechnie stosowany na świecie. Informacje o nim są wprawdzie dostępne, ale w dużym rozproszeniu. Ponadto, zawsze posiadają pewnego rodzaju „skrzywienie” branżowe czy firmowe.

Ja przedstawię Ci ten koncept w sposób uniwersalny, a co najważniejsze, na każdy jego krok wyposażę Cię w odpowiednie narzędzia do pracy. Przedstawię przykłady i… dam Ci zadanie domowe do odrobienia! Nie będzie lekko – ostrzegam. Zapewniam jednak, że po ukończeniu tego kursu będziesz w stanie samodzielnie przeprowadzić swój zespół przez proces rozwiązywania problemów. I to skutecznie!

Dla kogo jest ten kurs?

Pewnie się zastanawiasz czy ten kurs jest dla Ciebie. To dobrze. Zależy mi na tym, aby trafić do osób, które rzeczywiście chcą skorzystać z tej wiedzy, aby w przyszłości stosować ją w swojej pracy czy życiu osobistym.

Jeżeli jesteś ekspertem, inżynierem, specjalistą czy managerem z dwudziestoma latami doświadczenia w rozwiązywaniu problemów to… także możesz tu znaleźć coś ciekawego! Możliwe, że wielokrotnie Cię zaskoczę, ale Ameryki ze mną chyba nie odkryjesz. Z drugiej strony, uzupełnisz, uporządkujesz i ugruntujesz swoją wiedzę. A to się zawsze opłaca!

Jeżeli jesteś osobą, która pracę zawodową zaczęła całkiem niedawno, albo dopiero studiujesz lub jesteś na stażu, to kurs ten będzie dla Ciebie jak ukończenie intensywnych studiów podyplomowych. Narzędzia i metody, które przedstawię na pewno przydadzą Ci się w Twojej pracy zawodowej. Rozwiązywanie problemów to jedna z najczęściej poszukiwanych kompetencji – warto mieć ją na wysokim poziomie.

Skorzystanie z całego konceptu (proces Problem Solving + praktyczne zastosowanie narzędzi i metod pracy) pozwoli każdemu uczestnikowi kursu na skuteczne eliminowanie problemów z procesów, w których uczestniczy. A to oznacza lepszą efektywność pracy, mniej kłopotów na głowie, mniej stresu a więcej czasu na kreatywne działania. A tego przecież chce każdy z nas!

Termin i tryb kursu

Kurs będzie odbywał w terminie 23 września – 13 października 2019 roku. Będzie udostępniany na mojej platformie szkoleniowej w blokach tygodniowych, po 5 modułów na tydzień.  Dostęp do poszczególnych bloków będzie udostępniany uczestnikom w każdy kolejny poniedziałek. Tryb taki umożliwi uporządkowaną pracę z grupą szkoleniową (dyskusje nad rozwiązywanymi zadaniami i sesje na żywo z pytaniami i odpowiedziami).

Sesje na żywo będą odbywały się w każdą niedzielę o godz. 20:00. Ponadto, jeśli będzie taka potrzeba i uczestnicy ją zgłoszą, zorganizujemy dodatkowe sesje na żywo w trakcie tygodnia pracy. Możesz już teraz zapoznać się ze szczegółowym planem zajęć.

Certyfikacja

Kurs będzie prowadzony w trybie online, w formie wykładów i spotkań na żywo, ale będzie zawierał bardzo dużą dawkę pracy własnej. Uczestnicy będą samodzielnie realizowali indywidualnie (wg własnych problemów, które wybiorą) kolejne kroki procesu rozwiązywania problemów. Postęp prac będzie monitorowany w toku kursu: każdy uczestnik będzie potwierdzał wykonanie poszczególnych lekcji i zadań, a całość będzie nadzorowana przeze mnie w panelu uczestników.

Uczestnicy, którzy wykonają całość prac (przejdą przez wszystkie lekcje i zadania) otrzymają imienny, numerowany certyfikat, który będzie potwierdzał ukończenie kursu (certyfikat będzie zawierał także program kursu). Całość potwierdzę własnym podpisem! Certyfikaty zostaną rozesłane uczestnikom drogą mailową, w formie dokumentu PDF do samodzielnego wydruku.

Ceny i pakiety

Przygotowałem kilka pakietów cenowych tak, aby każdy uczestnik wybrał dla siebie odpowiedni wariant. Z informacji, jakie uzyskałem w trakcie ankietowania potencjalnych uczestników wyłoniły się w tym zakresie trzy grupy potrzeb:

  • osoby, którzy chcą samodzielnie, niezależnie od prowadzącego i innych uczestników zdobywać wiedzę i umiejętności korzystając z nagranych lekcji wideo oraz przygotowanych dla nich arkuszy pracy
  • osoby, którzy oczekują kontaktu z innymi uczestnikami, wymiany doświadczeń, dzielenia się pomysłami i napotykanymi problemami, a ponadto chcą mieć możliwość zadawania pytań prowadzącemu (a także słuchać pytań i odpowiedzi innych uczestników)
  • osoby, dla których indywidualny kontakt jest najważniejszy, którzy potrzebują osobiście skonsultować postęp swoich pracy, przedyskutować w cztery oczy to, z czym się aktualnie mierzą

Dlatego też daję Ci możliwość zamówienia jednego z trzech, skrojonych na miarę powyższych potrzeb pakietów.

Promocyjna sprzedaż kursu trwa tylko w dniach 16-24 IX 2019 r. Po tym terminie będą obowiązywały ceny regularne, które w ofercie oznaczyłem kolorem czerwonym.

UWAGA: w przypadku osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników, sprzedaż promocyjna zostanie zakończona wcześniej.

Uważam, że wiedza wcale nie musi być droga! I chciałbym, aby każdy mógł sobie na nią pozwolić – taka jest moja osobista misja. Dlatego właśnie ustaliłem ceny promocyjne na ten kurs dużo poniżej realnej wartości tego, co otrzymasz. Ponadto, jeśli jesteś studentem przed 26. rokiem życia, to otrzymasz ode mnie dodatkowe -10% zniżki od ceny promocyjnej. Aby skorzystać z tej dodatkowej opcji, napisz do mnie przed zakupem!

Proponuję Ci wybór z trzech różnych pakietów szkoleniowych:

Możesz od razu kupić wybrany pakiet:

PAKIET: JA SAM!
za
349 PLN! > ZAMÓW <
PAKIET: MY RAZEM!
za
449 PLN! >ZAMÓW<
PAKIET: TY ZE MNĄ!
za
1199 PLN! >ZAMÓW<

Zanim jednak dokonasz zakupu, zapoznaj się ze szczegółami zawartości pakietów poniżej.

GWARANCJA ZADOWOLENIA LUB ZWROT PIENIĘDZY!

Pamiętaj, że w ciągu 30 dni od zakupu możesz zrezygnować z kursu (nie musisz podawać żadnej przyczyny), a ja zwrócę Ci pieniądze.


Jest to pakiet podstawowy, w którym samodzielnie zdobywasz wiedzę przedstawioną w przygotowanych przez mnie materiałach. Możesz korzystać  w dowolnym czasie z lekcji on-line w panelu kursów, jaki Ci udostępnię. Otrzymasz do nich dostęp na 12 miesięcy licząc od dnia zakupu. Ponadto, otrzymujesz mój e-book „Skuteczne rozwiązywanie problemów” w formacie PDF na własność z licencją na indywidualne, dożywotnie wykorzystanie. Do lekcji dołączam materiały (formularze, szablony, schematy), które możesz dowolnie wykorzystywać.

Zawartość pakietu:

KURS on-line 15 modułów lekcyjnych o wartości 599 PLN

W lekcjach wideo przedstawię Ci krok po kroku skuteczny proces rozwiązywania problemów.

W toku nauki dowiesz się, jak poprawnie identyfikować oraz opisywać problemy. Nauczysz się sposobów wyboru właściwych osób oraz organizowania pracy zespołu do rozwiązywania problemów. Poznasz metody wyboru tych problemów, którymi powinieneś zająć się w pierwszej kolejności. Zapoznasz się z metodami analizy przyczyn problemów.

Nauczysz się także praktycznego zastosowania narzędzi do wyboru optymalnego rozwiązania. Dowiesz się, jak skutecznie wdrażać wypracowane rozwiązania oraz jak zapewnić ich trwałość a także zapoznasz się z metodami i narzędziami rozwiązywania problemów stosowanych przez najbardziej zaawansowane w tym firmy na świecie.

E-BOOK 100 stron o wartości 49 PLN

Mój e-book „Skuteczne rozwiązywanie problemów” w syntetyczny sposób przedstawia metody i narzędzia omówione w czasie lekcji on-line. Jest uzupełnieniem materiałów udostępnionych dla ciebie w panelu kursów. Możesz zapisać go na dowolnym urządzeniu i sięgać do niego wygodnie w zależności od potrzeby.

ARKUSZE PRACY 20 narzędzi o wartości 99 PLN

W toku kursu omawiam narzędzia, którymi uczestnicy posługują się w procesie rozwiązywania problemów. Dla Twojej wygody stworzyłem szablony tych narzędzi (formularzy, schematów, tabelek). Możesz je ściągnąć na własne urządzenie i używać w wersji elektronicznej, albo wydrukować i stosować wszędzie tam, gdzie będą Ci one potrzebne.

Sumaryczna wartość tego pakietu to 747 PLN
Cały pakiet możesz otrzymać w cenie promocyjnej!
Kup PAKIET: JA SAM!
za
349 PLN! >ZAMÓW<
..albo sprawdź szczegóły pozostałych dwóch pakietów poniżej.


Pakiet ten to wersja rozszerzona: zawiera wszystko, co pakiet JA SAM! (kurs on-line, e-book oraz materiały). Rozszerzenie polega na tym, że każdy uczestnik, który wykupi pakiet MY RAZEM! otrzyma dostęp do zamkniętej i tajnej grupy uczestników (utworzyłem ją na Facebooku, więc potrzebne będzie posiadanie konta na tym portalu; jeśli go nie posiadasz, to podpowiem, jak sobie z tym poradzić).

Zawartość pakietu:

KURS on-line 15 modułów lekcyjnych o wartości 599 PLN

E-BOOK 100 stron o wartości 49 PLN

ARKUSZE PRACY 20 narzędzi o wartości 99 PLN

GRUPA 3x webinar Q&A oraz wsparcie w zadaniach wartości 199 PLN

W grupie odbędą się trzy webinary po 90 minut w formule Questions & Answers, podczas których odpowiem na pytania zgłoszone przez uczestników kursu. Ponadto, toczyć będziemy wewnętrzne dyskusje nt kursu, narzędzi, procesu rozwiązywania problemów i wszystkiego, co tylko przyjdzie uczestnikom do głowy. Będę aktywnie uczestniczył w tych dyskusjach.

Z doświadczenia wiem, że jest to najcenniejszy rodzaj wsparcia: inni uczestnicy tego samego kursu. Sam uczestniczę w takich kursach kilka razy w roku i właśnie taka wymiana doświadczeń i możliwość dyskusji w zamkniętym gronie najlepiej się sprawdza. Można zadawać pytania, poddawać pod dyskusję własne pomysły, albo tylko podglądać jak z zadaniami radzą sobie inni.

Sumaryczna wartość tego pakietu to 946 PLN
Cały pakiet możesz otrzymać w cenie promocyjnej!
Kup PAKIET: MY RAZEM!
za
449 PLN! >ZAMÓW<
..albo sprawdź szczegóły jeszcze jednego pakietu poniżej.


W tym wariancie otrzymasz mój czas na wyłączność. Przeznaczę dla Ciebie cztery sesje po jednej godzinie w dowolnej, wygodnej dla Ciebie formie (telefon, skype, whatsapp, itd.). Zajmiemy się Twoim problemem, który będziesz rozwiązywał w toku kursu. Będę przeglądał z Tobą postępy pracy, dyskutował jej przebieg oraz wyniki, a także dawał wskazówki co do dalszego postępowania.

Zawartość pakietu:

KURS on-line 15 modułów lekcyjnych o wartości 599 PLN

E-BOOK 100 stron o wartości 49 PLN

ARKUSZE PRACY 20 narzędzi o wartości 99 PLN

GRUPA 3x webinar Q&A oraz wsparcie w zadaniach wartości 199 PLN

KONSULTACJE, 4x 1 godzina konsultacji o wartości 1999 PLN

Konsultacje będą odbywały się w cyklu tygodniowym, w ustalonym indywidualnie terminie (dzień tygodnia i godzina). Jestem elastyczny, więc na pewno znajdziemy dogodny dla Ciebie harmonogram wspólnej pracy. Pracę rozpoczniemy po pierwszym tygodniu Twojej pracy indywidualnej w toku kursu (po tym, jak prześlesz mi odrobioną pierwszą porcję zadań domowych), ale będę dla Ciebie dostępny aż do końca roku 2019 – ustalimy dogodne terminy, w których zechcesz wykorzystać Twój pakiet konsultacyjny.

UWAGA! W tym trybie będę mógł służyć pomocą ograniczonej liczbie osób. Będzie to zapewne tylko 4-5 uczestników kursu – takiej ilości jestem w stanie zapewnić odpowiednią jakość obsługi. Dlatego sprzedaż tego pakietu odbędzie się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Sumaryczna wartość tego pakietu to 2945 PLN
Cały pakiet możesz otrzymać w cenie promocyjnej!
Kup PAKIET: TY ZE MNĄ!
za
1199 PLN! >ZAMÓW<
..albo sprawdź jeszcze raz porównanie wszystkich pakietów poniżej.


Wybierz pakiet dla siebie:

PAKIET: JA SAM!
za
349 PLN! > ZAMÓW <
PAKIET: MY RAZEM!
za
449 PLN! >ZAMÓW<
PAKIET: TY ZE MNĄ!
za
1199 PLN! >ZAMÓW<

Powtórzę: wiedza wcale nie musi być droga! I chciałbym, aby każdy mógł sobie na nią pozwolić – taka jest moja osobista misja. Dlatego właśnie ustaliłem ceny promocyjne na ten kurs dużo poniżej realnej wartości tego, co otrzymasz. Ponadto, jeśli jesteś studentem przed 26. rokiem życia, to otrzymasz ode mnie dodatkowe -10% zniżki od ceny promocyjnej. Aby skorzystać z tej dodatkowej opcji, napisz do mnie!

Promocyjna sprzedaż kursu trwa tylko w dniach 16-24 IX 2019 r. Po tym terminie będą obowiązywały ceny regularne, które w ofercie oznaczyłem kolorem czerwonym.

UWAGA: w przypadku osiągnięcia maksymalnej liczby uczestników, sprzedaż promocyjna zostanie zakończona wcześniej.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to pisz do mnie śmiało!

Przy okazji chciałbym Cię zaprosić do dołączenia do mojej społeczności:

www.leanjestdlaludzi.plblog „Lean jest dla ludzi”

www.linkedin.com/in/kdobrowolski/profil osobisty na LinkedIn

www.facebook.com/leanjestdlaludzi/fanpage „Lean jest dla ludzi – Krzysztof Dobrowolski”

www.facebook.com/groups/niechleanbedziezwami/grupa „Niech LEAN będzie z Wami!”

www.youtube.com/c/kdobrowolskipl kanał na YouTube