Jedyny taki PAKIET KURSÓW LEANowych! Przedstawię Ci moje podejście do koncepcji, która stała się dla mnie przygodą życia! Przygotowałem kursy, w których przeprowadzę Cię krok po kroku przez MAPOWANIE procesów, prowadzenie warsztatów KAIZEN a wcześniej zadbamy o FUNDAMENTY.

MAPOWANIE PROCESÓW

Pomogę Ci między innymi:

✅ zrozumieć CZYM JEST PROCES i z czego się składa
✅ nauczę Cię jak MAPOWAĆ PROCESY używając kilku alternatywnych metod
✅ najpierw objaśnię Ci VALUE-STREAM MAPPING (zwany potocznie VSM)
✅ omówimy PODRĘCZNIKOWĄ MAPĘ VSM
✅ przejrzymy kilka innych, przykładowych map VSM
✅ następnie przyjrzymy się „PROCESOM, KTÓRYCH NIE WIDAĆ”
✅ omówimy kilka przykładów tego podejścia
✅ jeśli te dwie, klasyczne metody nie wystarczą, podpowiem Ci, jak MAPUJĘ procesy tworząc WŁASNĄ MAPĘ
✅ i dokonamy OPTYMALIZACJI przykładowego PROCESU
✅ …będzie jeszcze kilka niespodzianek!

WARSZTATY KAIZEN

Nauczę Cię prowadzenia warsztatów doskonalących KAIZEN. Co Ty na to?

✅ wyjaśnię Ci, czym tak naprawdę jest KAIZEN i skąd się wziął
✅ przedstawię zasady, jakimi należy się kierować, aby osiągać sukcesy w KAIZEN
✅ opowiem o rodzajach KAIZEN i którymi zająć się w pierwszej kolejności
✅ przejdziemy razem przez cykl PDCA, który jest podstawą doskonalenia
✅ dowiesz się, jak PDCA wspiera budowanie przewagi konkurencyjnej
✅ wyjaśnię, jak istotne jest właściwe planowanie czasu, jaki poświęcamy na doskonalenie
✅ podpowiem, skąd brać pomysły KAIZEN
✅ przedstawię, krok po kroku, jak przeprowadzić tygodniowe warsztaty KAIZEN
✅ zrozumiesz, jak istotne są: podsumowanie i działania powarsztatowe
✅ ponadto, przedstawię Ci sposób na błyskawiczne usprawnienia (BLIZT KAIZEN)

FUNDAMENTY LEAN

Wyposażę Cię w niezbędną wiedzę:

✅ czym jest LEAN i jak wyglądał przemysł przed LEAN
✅ zarządzanie naukowe i inżynieria humanistyczna
✅ początki szczupłych procesów w powojennej Japonii
Toyota Production System czyli maszyna, która zmieniła świat
✅ Droga Toyoty czyli 14 zasad zarządzania Toyoty
identyfikacja i eliminacja marnotrawstwa
gdzie poszukiwać strat, które można usuwać warsztatami KAIZEN
MURA, MURI i MUDA w przystępnej formie, abyś mógł łatwo objaśnić je zespołowi warsztatowemu
7+1 MUDA, prostym językiem i z mnóstwem przykładów


> KUPUJĘ TEN PAKIET <


PODZIELĘ SIĘ Z TOBĄ DOŚWIADCZENIEM Z 20 LAT PRACY ZAWODOWEJ

Serio, nie żartuję. Przecież przez ostatnie 20 lat pracy zawodowej nie raz i nie dwa się potknąłem, dostałem po d***e i wpadłem w bagno. Nie raz zawędrowałem w ślepą uliczkę lub popadałem w niełaskę, zarówno podwładnych, jak i przełożonych. Zwalniałem i byłem zwalniany (to akurat tylko raz się zdarzyło!).

Prosiłem i walczyłem, wylewałem pot i łzy. Przytulałem i pozwalałem wycierać łzy w mój mankiet. Pozwalałem zdrapać sobie kolana, a później podawałem pomocną dłoń. Wszystko w imię dobra moich podopiecznych. I, co ciekawe, sam tego nie wymyśliłem – to mnie tak wychowano, bo miałem szczęście do mądrych mentorów.


GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI !

Opierając się na tym, czego doświadczyłem w ciągu 20 lat pracy zawodowej mogę dać Ci gwarancję, że otrzymasz ode mnie najwyższą jakość.

Co to oznacza? Daję Ci 30 dni gwarancji satysfakcji liczonej od dnia uruchomienia kursu. Jeżeli w tym czasie z jakiegokolwiek powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony z tego, co ode mnie otrzymałeś, zwrócę Ci wpłacone pieniądze. Myślę,że to uczciwe – aż nadto. Także, niczym nie ryzykujesz! Całą odpowiedzialność ponoszę ja.


> KUPUJĘ TEN PAKIET <


KIEDY STARTUJĄ KURSY i ILE BĘDĄ TRWAŁY ?

Wszystkie materiały kursowe udostępniam uczestnikom NATYCHMIAST po zakupie! Będziesz mieć dostęp do wszystkich lekcji od razu, bez czekania na otwieranie dostępu do kolejnych materiałów. Jedynie pierwsze przejście przez materiały będzie od Ciebie wymagało odhaczania kolejnych lekcji na pasku postępu. Później będziesz mieć możliwość korzystania z lekcji w dowolnej kolejności.

Tempo pracy wyznaczasz sobie samodzielnie. Zaczynasz, kiedy chcesz. Możesz obejrzeć wszystko od razu, jak to robisz z niektórymi serialami TV. Możesz też postawić na systematyczną pracę, lekcja po lekcji – codziennie lub co tydzień, jak Ci pasuje. Najlepiej jest wyznaczyć sobie stały rytm pracy i się go trzymać. Regularność gwarantuje Twój postęp, który będziesz śledzić na specjalnym pasku w panelu kursu.

Lekcje będą dla Ciebie dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez ograniczenia czasowego. Oznacza to, że Twój dostęp do nich nigdy się nie skończy – w praktyce będzie trwał tak długo, jak dostępna będzie moja platforma kursowa. Wrócisz do interesujących Cię zagadnień, kiedy tylko zechcesz. Co więcej, otrzymasz ode mnie…

Sesje Q&A zorganizujemy pod koniec grudnia lub na początku stycznia. Dokładną datę i godzinę ogłoszę w naszej grupie kursowej. Z doświadczenia wiem, że nie wszystkim uczestnikom będą one pasować, dlatego zorganizujemy się w następujący sposób:

  • już na początku kursu udostępnię uczestnikom formularz do zadawania pytań – będziesz mieć możliwość wpisania swojego pytania o dowolnej porze dnia i nocy,
  • podczas spotkania na żywo odpowiem w pierwszej kolejności na pytania z formularza, a następnie na wszystko, o czym będą chcieli porozmawiać jego uczestnicy,
  • jeśli nie możesz być z nami na żywo, nic się nie martw – nagranie z sesji Q&A zostanie udostępnione w panelu kursu jako ostatnia lekcja – będzie możliwość wracania do niego zawsze, kiedy będzie to potrzebne

> KUPUJĘ TEN PAKIET <


CZY OTRZYMAM CERTYFIKATY ?

Oczywiście, każdy kurs u mnie kończy się otrzymaniem imiennego, numerowanego certyfikatu. Dla każdego z kursów z osobna, z zakresem merytorycznym, aby łatwo było zrozumieć, czego się u mnie nauczyłeś. Wzorce certyfikatów wyglądają następująco:  


> KUPUJĘ TEN PAKIET <


ILE KOSZTUJE TEN PAKIET KURSÓW ?

No, myślałem, że już nie zapytasz! Chciałbym, aby te kursy był dostępny dla jak największej liczby osób, które potrzebują tej wiedzy. Tym razem jednak nie będę się odnosił do cen, jakie życzą sobie inne firmy na rynku. Skoro czytasz te słowa, to znaczy, że na serio rozważasz podniesienie swoich kompetencji zawodowych w tym temacie. Porównanie z ofertą dostępną na rynku szkoleniowym pozostawiam Tobie – niech to będzie jak najbardziej świadoma decyzja.

Ja ze swojej strony mogę polecić Ci poradnik, który napisałem kilka miesięcy temu: „NIE KUPUJ SZKOLEŃ ONLINE – o ile nie spełniają one twoich oczekiwań!”. I tego się trzymajmy! Poradnik możesz ściągnąć bezpłatnie z mojej platformy szkoleniowej >> TUTAJ <<. Przejrzyj, przemyśl – wybierz świadomie!

Ceny tych kursów u mnie to:

MAPOWANIE

1 299 PLN normalnie lub 497 PLN w promocji

KAIZEN

1 299 PLN normalnie lub 497 PLN w promocji

FUNDAMENTY

399 PLN normalnie lub 197 PLN w promocji

Po szczegóły możesz zajrzeć do mojego sklepu – to są aktualne ceny!

Tylko do 24 listopada 2022 oferuję Ci ten pakiet kursów w

wyjątkowej cenie za jedyne

497 PLN

otrzymujesz 3 kursy za cenę 1

To kwota brutto, całkowita, jaką zapłacisz. Jeżeli zdecydujesz się dołączyć, to ja już teraz bardzo się cieszę, że będziemy razem pracować! Kawał niezłej roboty przed nami… ale będzie warto, zobaczysz.

I jeszcze jedno: potrzebujesz fakturę na firmę? Nie ma problemu – w trakcie zakupu podaj dane do faktury, a otrzymasz ją natychmiast mailem.


> KUPUJĘ TEN PAKIET <


Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytanie, napisz do mnie koniecznie!

Pozdrawiam Cię serdecznie i już nie mogę się doczekać naszego pierwszego spotkania!


Krzysztof Dobrowolski