Tak robimy LEAN w Polsce!

Korporacyjne przeszczepy systemów leanowych często się w Polsce nie przyjmują. A jeżeli już, to czasami urastają do rangi karykatury. Podobnie mają się "wdrożenia" pojedynczych narzędzi - przynoszą efekty, ale krótkotrwałe. Są jednak w Polsce firmy, które naprawdę STAŁY SIĘ lean!

Dobre, polskie marki mają się świetnie. Nie tylko z powodu renomy, jakiej blask niosą w świat ich logotypy. To we współczesnym biznesie już za mało. Aby liczyć się w świecie nieustającej konkurencji, trzeba zadbać o konkurencyjność. Strategiczne podejście do lean owocuje lepszymi wynikami finansowymi i zadowoloną załogą.

Właśnie takie firmy zaprezentują się na konferencji „POLAK POTRAFI! Lean w polskich realiach”, która odbędzie się w Gdańsku w dn. 19 października 2018 r. Na program konferencji składają się prezentacje firm, których nazwy mówią same za siebie:

Prosty proces doskonalenia organizacji – Zakłady Farmaceytyczne POLPHARMA

Lean Leadership, czyli po co i jak rozwijać liderów? – Zakady Porcelany Stołowej LUBIANA S.A.

Siła rezultatów we współpracy z klientem – REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.

Okiełznać chaos, czyli doskonalenie w planowaniu i zarządzaniu zapasami – BLACK RED WHITE S.A.

Ludzka twarz lean – KLER S.A.

Ponadto, w programie konferencji przewidziane są debaty. Uczestnicy będą mieli możliwość podyskutowania w tematach, które są na czasie w polskich firmach:

Co zrobić, by nowi pracownicy tak szybko nie odchodzili?

Jak skutecznie wdrażać obcokrajowców do pracy w polskich firmach?

Wyzwania i problemy liderów zespołów produkcyjnych i usługowych?

Ale to nie wszystkie atrakcje! Sprawdźcie szczegóły na „POLAK POTRAFI! Lean w polskich realiach”. Tylko do 19 września obowiązują promocyjne ceny biletów na tę konferencję.

Czy ja wspomniałem, że także się tam pojawię? Mam zaszczyt i przyjemność bycia partnerem merytorycznym tej konferencji. Będę miał też okazję opowiedzieć o tym, jak…

Lean, ze wszystkimi swoimi narzędziami i pojęciami, staje się coraz bardziej powszechny. A co za tym idzie, dociera do coraz szerszego grona pracowników w firmach. Jednak nie zawsze łatwo jest im wytłumaczyć, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Z prelekcji dowiesz się, o czym i jak rozmawiać z pracownikami, aby zrozumieli, a następnie chcieli się zaangażować w leanową transformację. Bo przecież zrozumienie jest podstawą sukcesu!

UWAGA! Czytelnicy bloga „Lean jest dla ludzi”, którzy podczas rejestracji na konferencję podadzą kod LJDL otrzymają jedną książkę (do wyboru) z poniższej grafiki. Bierzcie i korzystajcie!

Spotykamy się w historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej w dniu 19 października 2018 r. 

Zapraszam!

Informacje i zapisy na stronie konferencji „POLAK POTRAFI! Lean w polskich realiach”