Porozmawiajmy o KAIZEN! Przedstawię Ci moje podejście do koncepcji, która stała się dla mnie przygodą życia! Przygotowałem kurs, w którym przeprowadzę Cię krok po kroku przez tę koncepcję, a szczególny nacisk położymy na jej praktyczne wykorzystanie.

 

KAIZEN czyli ZMIANA NA LEPSZE, DOSKONALENIE, POPRAWA

Nauczę Cię prowadzenia warsztatów doskonalących KAIZEN. Co Ty na to?

✅ wyjaśnię Ci, czym tak naprawdę jest KAIZEN i skąd się wziął
✅ przedstawię zasady, jakimi należy się kierować, aby osiągać sukcesy w KAIZEN
✅ opowiem o rodzajach KAIZEN i którymi zająć się w pierwszej kolejności
✅ przejdziemy razem przez cykl PDCA, który jest podstawą doskonalenia
✅ dowiesz się, jak PDCA wspiera budowanie przewagi konkurencyjnej
✅ wyjaśnię, jak istotne jest właściwe planowanie czasu, jaki poświęcamy na doskonalenie
✅ podpowiem, skąd brać pomysły KAIZEN
✅ przedstawię, krok po kroku, jak przeprowadzić tygodniowe warsztaty KAIZEN
✅ zrozumiesz, jak istotne są: podsumowanie i działania powarsztatowe
✅ ponadto, przedstawię Ci sposób na błyskawiczne usprawnienia (BLIZT KAIZEN)

Dodatkowo, wyposażę Cię w wiedzę na temat:

identyfikacji i eliminacji marnotrawstwa
✅ wyjaśnię, gdzie poszukiwać strat, które można usuwać warsztatami KAIZEN
✅ przedstawię MURA, MURI i MUDA w przystępnej formie, abyś mógł łatwo objaśnić je zespołowi warsztatowemu
✅ szczegółowo omówię 7+1 MUDA, prostym językiem i z mnóstwem przykładów

…a lekcje zostaną bogato zilustrowane schematami i zdjęciami z moich dotychczasowych projektów usprawniających. Wszystko po to, aby maksymalnie ułatwić Ci zadanie i nauczyć pracy z zespołami, które w sztuce KAIZEN nie dość, że nie są biegłe, to w większości nigdy nie miały z nią do czynienia.

I


I

PODZIELĘ SIĘ Z TOBĄ DOŚWIADCZENIEM Z 20 LAT PRACY ZAWODOWEJ

Serio, nie żartuję. Przecież przez ostatnie 20 lat pracy zawodowej nie raz i nie dwa się potknąłem, dostałem po d***e i wpadłem w bagno. Nie raz zawędrowałem w ślepą uliczkę lub popadałem w niełaskę, zarówno podwładnych, jak i przełożonych. Zwalniałem i byłem zwalniany (to akurat tylko raz się zdarzyło!).

Prosiłem i walczyłem, wylewałem pot i łzy. Przytulałem i pozwalałem wycierać łzy w mój mankiet. Pozwalałem zdrapać sobie kolana, a później podawałem pomocną dłoń. Wszystko w imię dobra moich podopiecznych. I, co ciekawe, sam tego nie wymyśliłem – to mnie tak wychowano, bo miałem szczęście do mądrych mentorów.

 

Dziś przyszedł czas, aby zebrać te wszystkie doświadczenia w jedną całość, opakować i przekazać komuś, kto tego potrzebuje. Miałem zamiar (ciągle mam!) przelać to na papier i wydać jako książkę. Rozmawiam już nawet z jednym, znanym wydawnictwem… Ale, że nie potrafię pracować bez kontaktu z żywymi ludźmi w żywych procesach, postanowiłem przygotować…

…mój autorski kurs doskonalenia procesów. Wszelkich procesów, od produkcyjne, przez logistyczne i usługowe po administracyjne czy biurowe.I

 

I


DLA KOGO JEST TEN KURS?


Mój kurs kieruję do osób, które na co dzień potrzebują praktycznych umiejętności prowadzenia warsztatów KAIZEN. Chcę pomóc osobom, które w swojej pracy prowadzą lub zamierzają prowadzić warsztaty optymalizacyjne.

Z praktyki wiem, że w głównej mierze są to inżynierowie ciągłego doskonalenia, procesu, jakości czy produkcji . Warsztaty takie mogą prowadzić także Managerowie działów (zwłaszcza LEAN czy CI), a także osoby aspirujące do takich stanowisk, np. wcześniej wspomniani inżynierowie.

Jeśli jesteś konsultantem czy doradcą, albo ekspertem LEAN z długoletnim, praktycznym doświadczeniem, to nie jest to program dla Ciebie – nic nowego się nie nauczysz. No, chyba, że interesuje Cię moja metoda pracy z uczestnikami i moje doświadczenie operacyjne z 20 lat pracy w różnych przedsiębiorstwach.

To zapraszam, bo tym będę się dzielił równie ochoczo, jak moją wiedzą LEANową.

 

I


GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI!


Opierając się na tym, czego doświadczyłem w ciągu 20 lat pracy zawodowej mogę dać Ci gwarancję, że otrzymasz ode mnie najwyższą jakość.

 

Co to oznacza? Daję Ci 30 dni gwarancji satysfakcji liczonej od dnia uruchomienia kursu. Jeżeli w tym czasie z jakiegokolwiek powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony z tego, co ode mnie otrzymałeś, zwrócę Ci wpłacone pieniądze. Myślę,że to uczciwe – aż nadto. Także, niczym nie ryzykujesz! Całą odpowiedzialność ponoszę ja.

 

I


Z CZEGO SKŁADA SIĘ TEN KURS?


Przedstawię Ci to w kilku prostych liczbach:

ponad 200 minut materiałów lekcyjnych

w których objaśniam wszystkie zagadnienia, punkt po punkcie. Moim wykładom towarzyszą własne, dedykowane danemu zagadnieniu grafiki i animacje, które ilustrują omawiane tematy. Tak więc, nie otrzymujesz tylko „gadającej głowy”, ale wizualizację wszystkich omawianych elementów. To wszystko daje…

blisko 60 stron materiałów szkoleniowych

jakim będą zapisane w formacie PDF wszystkie slajdy, które omawiam w trakcie kursu. Dzięki temu, możesz mieć tę wiedzę zawsze pod ręką. Ponadto, dla uczestników kursu utworzę…

zamkniętą grupę networkingową

dzięki której będziemy mieli ze sobą stały kontakt na Facebooku. Nie używasz tego serwisu? Nic nie szkodzi, możesz założyć konto anonimowe i korzystać z niego na potrzeby kontaktu z grupą kursową. Chętnie podpowiem Ci, jak to zrobić. Poza samą grupą, zorganizuję w niej…

sesję Questions & Answers

czyli „pytania i odpowiedzi” – od uczestników do mnie. W spotkaniu na żywo odpowiem na wszystkie wątpliwości oraz podzielę się doświadczeniem z pracy zawodowej i trenerskiej. Odpowiem także na pytania, które będą lekko wykraczały poza program kursu, jeśli będzie to dla Ciebie niezbędne. Zrobię także coś, co rzadko się spotyka w świecie szkoleń online…

nagram dodatkowe lekcje

jeżeli uznamy razem, w grupie, że jakieś zagadnienie tego wymaga. Oznacza to, że będziesz mieć realny wpływ na zawartość kursu. Ponadto, jeśli będzie on w przyszłości rozszerzany o dodatkowe lekcje (np. dodawane w kolejnych edycja), Ty będziesz mieć do nich dostęp. Po prostu pojawią się w Twoim panelu kursowym.

I

I


KIEDY STARTUJE KURS i ILE BĘDZIE TRWAŁ?


Wszystkie materiały kursowe udostępniam uczestnikom NATYCHMIAST po zakupie! Będziesz mieć dostęp do wszystkich lekcji od razu, bez czekania na otwieranie dostępu do kolejnych materiałów. Jedynie pierwsze przejście przez materiały będzie od Ciebie wymagało odhaczania kolejnych lekcji na pasku postępu. Później będziesz mieć możliwość korzystania z lekcji w dowolnej kolejności.

Tempo pracy wyznaczasz sobie samodzielnie. Zaczynasz, kiedy chcesz. Możesz obejrzeć wszystko od razu, jak to robisz z niektórymi serialami TV. Możesz też postawić na systematyczną pracę, lekcja po lekcji – codziennie lub co tydzień, jak Ci pasuje. Najlepiej jest wyznaczyć sobie stały rytm pracy i się go trzymać. Regularność gwarantuje Twój postęp, który będziesz śledzić na specjalnym pasku w panelu kursu.

Lekcje będą dla Ciebie dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez ograniczenia czasowego. Oznacza to, że Twój dostęp do nich nigdy się nie skończy – w praktyce będzie trwał tak długo, jak dostępna będzie moja platforma kursowa. Wrócisz do interesujących Cię zagadnień, kiedy tylko zechcesz. Co więcej, otrzymasz ode mnie…

Sesję Q&A zorganizujemy pod koniec grudnia lub na początku stycznia. Dokładną datę i godzinę ogłoszę w naszej grupie kursowej. Z doświadczenia wiem, że nie wszystkim uczestnikom będą one pasować, dlatego zorganizujemy się w następujący sposób:

  • już na początku kursu udostępnię uczestnikom formularz do zadawania pytań – będziesz mieć możliwość wpisania swojego pytania o dowolnej porze dnia i nocy,
  • podczas spotkania na żywo odpowiem w pierwszej kolejności na pytania z formularza, a następnie na wszystko, o czym będą chcieli porozmawiać jego uczestnicy,
  • jeśli nie możesz być z nami na żywo, nic się nie martw – nagranie z sesji Q&A zostanie udostępnione w panelu kursu jako ostatnia lekcja – będzie możliwość wracania do niego zawsze, kiedy będzie to potrzebne

I

I


CZY OTRZYMAM CERTYFIKAT?


Dobre pytanie! A chcesz otrzymać certyfikat? Jeśli wykonasz ćwiczenia praktyczne i zamieścisz je w wyznaczonym miejscu to sprawdzę efekty Twojej pracy. Wspomniałem o tym wyżej, pisząc o zadaniach praktycznych dla uczestników. Ale bez obaw – nie będę srogim profesorem!

Zależy mi na tym, aby przekazać Ci maksimum wiedzy i doświadczenia. Z pewnością sobie poradzisz. Poza tym, poproszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety poszkoleniowej. Osoby, które dopełnią tych formalności otrzymają certyfikat uczestnictwa w kursie.

Bardzo się cieszę, że będziemy razem pracować! Kawał niezłej roboty przed nami… ale będzie warto, zobaczysz.

I

I


ILE KOSZTUJE TEN KURS?


No, myślałem, że już nie zapytasz! Chciałbym, aby ten kurs był dostępny dla jak największej liczby osób, które potrzebują tej wiedzy. Tym razem jednak nie będę się odnosił do cen, jakie życzą sobie inne firmy na rynku. Skoro czytasz te słowa, to znaczy, że na serio rozważasz podniesienie swoich kompetencji zawodowych w tym temacie. Porównanie z ofertą dostępną na rynku szkoleniowym pozostawiam Tobie – niech to będzie jak najbardziej świadoma decyzja.

Ja ze swojej strony mogę polecić Ci poradnik, który napisałem kilka miesięcy temu: NIE KUPUJ SZKOLEŃ ONLINE – o ile nie spełniają one twoich oczekiwań!”. I tego się trzymajmy! Poradnik możesz ściągnąć bezpłatnie z mojej platformy szkoleniowej >> TUTAJ <<. Przejrzyj, przemyśl – wybierz świadomie!

regularna cena tego kursu mogłaby śmiało sięgać
1 299 PLN

ale dziś, tylko do 31 grudnia 2021 oferuję Ci ten kurs w

promocyjnej cenie za jedyne
497 PLN

To kwota brutto, całkowita, jaką zapłacisz. Jeżeli zdecydujesz się dołączyć, to ja już teraz bardzo się cieszę, że będziemy razem pracować! Kawał niezłej roboty przed nami… ale będzie warto, zobaczysz.

I jeszcze jedno: potrzebujesz fakturę na firmę? Nie ma problemu – w trakcie zakupu podaj dane do faktury, a otrzymasz ją natychmiast mailem.

 

I

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytanie, napisz do mnie koniecznie!

Pozdrawiam Cię serdecznie i już nie mogę się doczekać naszego pierwszego spotkania!


Krzysztof Dobrowolski

PS NIE DOŁĄCZAM! CO DALEJ?

Rozumiem, że może to nie być dla Ciebie właściwy moment. Możliwe, że masz akurat inne plany, dużo na głowie, pracę, dziecko, pieska. Możliwe, że cena jest dla Ciebie dzisiaj za wysoka. To zrozumiałe, że nie każdemu będzie po drodze z tym kursem.

Oczywiście, ja się nie pogniewam. Zależy mi na tym, aby w kursie uczestniczyły osoby, które chcą na nim maksymalnie skorzystać. Dlatego zrealizuję tę edycję tym razem bez Ciebie. A w przyszłości zaproszę Cię do kolejnej – z tym, że już nie na takich warunkach, jak to opisałem powyżej. Cena z pewnością wzrośnie.

Będę Ci bardzo zobowiązany, jeśli (zupełnie anonimowo!) napiszesz mi, dlaczego nie dołączysz do kursu w tej edycji. Możesz to zrobić w formularzu poniżej. Dziękuję – trzymaj się! Na pewno spotkamy się jeszcze nie raz – świat jest mały!