Zapraszam Cię na bezpłatny wykład na żywo. Po raz pierwszy publicznie odkryję kulisy mojej drogi zawodowej. Sukcesy i porażki, pot i łzy – a Ty wyciągniesz z tego wnioski. Dzięki temu nie popełnisz moich błędów z przeszłości.

CO TY NA TYM SKORZYSTASZ?

ZROZUMIESZ JAK ŚWIADOMIE, W KONTROLOWANY SPOSÓB KREOWAĆ SWOJĄ DROGĘ ZAWODOWĄ W OBSZARZE LEAN MANAGEMENT (ALE NIE TYLKO!)

Opowiem Ci po kolei, o objawach, o przyczynach oraz o sposobach na ich usunięcie z Twojej drogi!

4 KLUCZOWE OBSZARY DLA SUKCESU

MOJE KOMPETENCJE

REALIZACJA MOICH CELÓW

MOJA SATYSFAKCJA Z PRACY

MOJA POZYCJA W FIRMIE

To jest kluczowy moment – potrzebna ci jest autorefleksja, spojrzenie w lustro, czas na zadanie sobie „niewygodnych” pytań. W pierwszej kolejności potrzebujesz ustalić, jaki jest Twój stan wyjściowy. W tych czterech obszarach: co wiesz i potrafisz, jak podchodzisz do realizacji celów, czy to, co lubisz daje Ci radość (trudne, nie?) oraz jaka jest (i jaka za chwilę będzie) Twoja pozycja w firmie, czy bezpieczna, czy z perspektywami? Przejrzyj mój bezpłatny e-book na ten temat: Dlaczego Twój LEAN się nie udaje?

4 BARIERY UNIEMOŻLIWIAJĄCE SUKCES

BRAK WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI

BRAK MOŻLIWOŚCI PRZEKONANIA INNYCH

BRAK DOBREGO ZARZĄDZANIA PRACĄ

BRAK DALEKOSIĘŻNEJ WIZJI DZIAŁAŃ

Tutaj zajmiemy się przyczynami tego, że jesteś właśnie w tym miejscu, gdzie jesteś. W moim przypadku (a także w wielu innych, które w ciągu 20 lat pracy zawodowej miałem okazję zdiagnozować) były to powyższe deficyty. Ewidentne braki, których, albo nie byłem świadomy, albo nie chciałem sam się przed sobą do nich przyznać. Przeczytaj o tym w moim bezpłatnym e-booku: Cztery BARIERY, które uniemożliwiają Twój sukces w LEAN

ZOSTAŃ EKSPERTEM LEAN

ZDOBĄDŹ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI

NAUCZ SIĘ PRAKTYCZNIE ANALIZOWAĆ I DOSKONALIĆ PROCESY

ZOSTAŃ MISTRZEM KOMUNIKACJI I ZARZĄDZANIA ZADANIAMI

PATRZ DALEJ, NIŻ WIDAĆ

Dzisiaj już wiem, że to właściwe kierunki. Tego ode mnie oczekiwano przez wszystkie lata w pracy, choć nigdy nikt nie wyraził tego wprost. Moi szefowie, a także podwładni spodziewali się, że właśnie taki będę: przyniosę wiedzę, będę potrafił ją zastosować w praktyce, świetnie dogadam się na każdym poziomie organizacji oraz… będę miał plan, co dalej!

UWAGA! WEBINAR już za nami!

Zapraszam Cię do mojego autorskiego, certyfikowanego, inetrAKTYWNEGO programu rozwojowego Masterclass LEAN EXPERT!