Wielkie Badanie LEANkietowe!

Zapraszam Cię do udziału w badaniu ankietowym naszej LEANowej społeczności. Są nas w internecie tysiące, we wszystkich zakamarkach sieci: Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram i nie tylko. Ale kim jesteśmy? Jacy jesteśmy? Czym się zajmujemy? Z czym mierzymy i jakie sukcesy osiągamy? Zbadajmy się - zapraszam do ankiety!

Wypełnienie ankiety zajmie Ci tylko kilka minut i z góry dziękuję Ci za czas, który na to poświęcisz. Wynikami ankiety podzielę się oczywiście publicznie. A już dziś mam dla ciebie prezent! Jest nim bezpłatny e-book „NIE KORZYSTAJ ZE SZKOLEŃ ONLINE! …o ile nie spełniają one Twoich oczekiwań”.

To niezwykle użyteczne kompendium wiedzy o szkoleniach online powstało przy udziale społeczności „Lean jest dla ludzi”. Zebrałem Wasze opinie i dodałem swoje przemyślenia, a wynikiem tego jest zbiór wskazówek, które pomogą Ci wybrać wartościowe szkolenie online. A w dzisiejszych czasach, przy zalewie szkoleń, webinarów i kursów warto dobrze się zastanowić. Po przeczytaniu tego opracowania sprawnie oddzielisz ziarno od plew.

Zapraszam do wypełnienia ankiety – link do e-booka otrzymasz natychmiast po jej przesłaniu.