ZAPISY ZAMKNIĘTE !
Dopisz się do >> listy zainteresowanych << kolejną edycją
Możesz też przejrzeć OPIS KURSU poniżej
(sprzedaż jest wyłączona)

O wynikach pracy warto, a nawet trzeba rozmawiać na bieżąco! Nie ma przecież nic gorszego, jak dowiedzieć się na koniec okresu raportowania, że coś poszło nie tak i, że jest już za późno, aby cokolwiek poprawić. Sytuacje takie powodują jedynie stres i frustrację. Istnieją jednak metody, które pozwalają wpływać na wynik dokładnie wtedy, kiedy on powstaje.

Największą krzywdą, jaką można wyrządzić zespołowi w temacie wizualnego zarządzania wynikami, to narzucenie mu szablonu. Wiele organizacji, zarówno produkcyjnych, jak i usługowych (korzystając z usług firm doradczych lub korporacyjnych standardów) zamyka swoim pracownikom drogę do samodzielnego kształtowania przestrzeni na tablicach. Oznacza to spadek zaangażowania i traktowanie tablic z wynikami jako zła koniecznego…

A można przecież inaczej! Wizualne zarządzanie wynikami w swoim założeniu jest narzędziem angażowania pracowników wszystkich poziomów. System ten nie może być wyłącznie dwukierunkowym kanałem wyznaczania celów i raportowania wyników. Jako taki, będzie odbierany przez pracowników jako narzędzie wywierania presji i wyciskania wyników.

Dlatego, do budowy systemu wizualnego zarządzania wynikami, należy zaangażować wszystkie zespoły tak, aby samodzielnie kształtowały swoje tablice wizualne. We wstępnej fazie wprowadzania tablic mogą (a nawet powinny!) to być ręcznie wykonane table, wykresy, raporty – tak długo, jak będzie kształtował się standard.

Jeżeli chcesz to zrobić w swojej organizacji, to teraz jest najlepszy moment!

PODZIELĘ SIĘ Z TOBĄ DOŚWIADCZENIEM Z 20 LAT PRACY ZAWODOWEJ

Serio, nie żartuję. Przecież przez ostatnie 20 lat pracy zawodowej nie raz i nie dwa się potknąłem, dostałem po d***e i wpadłem w bagno. Nie raz zawędrowałem w ślepą uliczkę lub popadałem w niełaskę, zarówno podwładnych, jak i przełożonych. Zwalniałem i byłem zwalniany (to akurat tylko raz się zdarzyło!).

Prosiłem i walczyłem, wylewałem pot i łzy. Przytulałem i pozwalałem wycierać łzy w mój mankiet. Pozwalałem zdrapać sobie kolana, a później podawałem pomocną dłoń. Wszystko w imię dobra moich podopiecznych. I, co ciekawe, sam tego nie wymyśliłem – to mnie tak wychowano, bo miałem szczęście do mądrych mentorów.

Dziś przyszedł czas, aby zebrać te wszystkie doświadczenia w jedną całość, opakować i przekazać komuś, kto tego potrzebuje. Miałem zamiar (ciągle mam!) przelać to na papier i wydać jako książkę. Rozmawiam już nawet z jednym, znanym wydawnictwem… Ale, że nie potrafię pracować bez kontaktu z żywymi ludźmi w żywych procesach, postanowiłem przygotować…

…mój autorski kurs „WSKAŹNIKI: nie mierzysz? nie zarządzasz!”

 

 

 

NAUCZĘ CIĘ BUDOWAĆ WSKAŹNIKI!

WSKAŹNIKI są wszędzie, jesteśmy przez nie otoczeni, często w nadmiarze. Co więcej, mamy wpływ na wiele z nich, często nawet nie zdając sobie z tego sprawy! Z drugiej strony, nie wiemy, jak wpłynąć na te, które nas samych obowiązują! Wiadomo, że nie można funkcjonować w rzeczywistości, której nie mierzymy! Tylko, jak nią zarządzać? Jak odnaleźć się w otaczającym nas morzu wskaźników? Opowiem Ci między innymi o tym:

 • jak NIE WDRAŻAĆ wskaźników?
 • na czym polega WSPIERANIE DODAWANIA WARTOŚCI
 • czym jest ODWRÓCONA PIRAMIDA ZARZĄDZNIA
 • jak poprawnie stosować GENCHI GENBUTSU
 • czym są i jak działają TRZY POZIOMY WSPARCIA
 • JAK DOBRAĆ do nich WSKAŹNIKI
 • jak poprawnie DEFINIOWAĆ WSKAŹNIKI
 • jak ZARZĄDZAĆ za ich pomocą WYNIKIEM
 • jak WIZUALIZOWAĆ WSKAŹNIKI
 • oraz jak poprawnie prowadzić SPOTKANIA PRZEGLĄDOWE
 • …będzie jeszcze kilka niespodzianek!

Zastanawiasz się, jak tego dokonam? Jestem już przygotowany na to wyzwanie:

» Przedstawię Ci wszystko, co wiem o wskaźnikach, tablicach wyników i spotkaniach przeglądowych

» Odpowiem na wszystkie Twoje pytania

» Zadam Ci zadanie domowe – a jakże!

» A później razem je omówimy

» Otrzymasz więc indywidualny, konstruktywny feedback!

Ponadto, zaproszę Cię do zamkniętej grupy uczestników, która umożliwi Ci networking z wszystkimi uczestnikami kursu. Z mojego doświadczenia wynika, że to najcenniejsza forma dyskusji. Ciągle się zastanawiasz czy to wszystko jest odpowiednie dla Ciebie?

 

 

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Mój kurs kieruję do osób, które chcą zrozumieć, przygotowują się i/lub planują wdrażanie wskaźników na różnych poziomach swojej organizacji. Chcę pomóc osobom, które w swojej pracy prowadzą lub zamierzają prowadzić warsztaty wdrożeniowe w tym zakresie. Z praktyki wiem, że w głównej mierze są to inżynierowie ciągłego doskonalenia, procesu, jakości czy produkcji . Warsztaty takie mogą prowadzić także Managerowie działów (zwłaszcza LEAN czy CI), a także osoby aspirujące do takich stanowisk, np. wcześniej wspomniani inżynierowie.

Jeśli jesteś konsultantem czy doradcą, albo ekspertem LEAN z długoletnim, praktycznym doświadczeniem, to nie jest to program dla Ciebie – nic nowego się nie nauczysz. No, chyba, że interesuje Cię moja metoda pracy z uczestnikami i moje doświadczenie operacyjne z 20 lat pracy w różnych przedsiębiorstwach. To zapraszam, bo tym będę się dzielił równie ochoczo, jak moją wiedzą LEANową.

 

 

GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI!

Opierając się na tym, czego doświadczyłem w ciągu 20 lat pracy zawodowej mogę dać Ci gwarancję, że otrzymasz ode mnie najwyższą jakość.

Co to oznacza? Daję Ci 30 dni gwarancji satysfakcji liczonej od dnia uruchomienia kursu. Jeżeli w tym czasie z jakiegokolwiek powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony z tego, co ode mnie otrzymałeś, zwrócę Ci wpłacone pieniądze. Myślę,że to uczciwe – aż nadto. Także, niczym nie ryzykujesz! Całą odpowiedzialność ponoszę ja.

 

 

Z CZEGO SKŁADA SIĘ TEN KURS?

Przedstawię Ci to w kilku prostych liczbach:

13 lekcji wideo

w których objaśniam wszystkie zagadnienia, punkt po punkcie. Moim wykładom towarzyszą własne, dedykowane danemu zagadnieniu grafiki i animacje, które ilustrują omawiane tematy. Tak więc, nie otrzymujesz tylko „gadającej głowy”, ale wizualizację wszystkich omawianych elementów. To wszystko daje…

ponad 120 minut materiałów lekcyjnych

które będą dla Ciebie dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez ograniczenia czasowego. Oznacza to, że Twój dostęp do nich nigdy się nie skończy – w praktyce będzie trwał tak długo, jak dostępna będzie moja platforma kursowa. Wrócisz do interesujących Cię zagadnień, kiedy tylko zechcesz. Co więcej, otrzymasz ode mnie…

ponad 40 stron materiałów szkoleniowych

jakim będą zapisane w formacie PDF wszystkie slajdy, które omawiam w trakcie kursu. Dzięki temu, możesz mieć tę wiedzę zawsze pod ręką. Ponadto, dla uczestników kursu utworzę…

zamkniętą grupę networkingową

dzięki której będziemy mieli ze sobą stały kontakt na Facebooku. Nie używasz tego serwisu? Nic nie szkodzi, możesz założyć konto anonimowe i korzystać z niego na potrzeby kontaktu z grupą kursową. Chętnie podpowiem Ci, jak to zrobić. Poza samą grupą, zorganizuję w niej…

sesję Questions & Answers

czyli „pytania i odpowiedzi” – od uczestników do mnie. W spotkaniu na żywo odpowiem na wszystkie wątpliwości oraz podzielę się doświadczeniem z pracy zawodowej i trenerskiej. Odpowiem także na pytania, które będą lekko wykraczały poza program kursu, jeśli będzie to dla Ciebie niezbędne. Zrobię także coś, co rzadko się spotyka w świecie szkoleń online…

nagram dodatkowe lekcje

jeżeli uznamy razem, w grupie, że jakieś zagadnienie tego wymaga. Oznacza to, że będziesz mieć realny wpływ na zawartość kursu. Ponadto, jeśli będzie on w przyszłości rozszerzany o dodatkowe lekcje (np. dodawane w kolejnych edycja), Ty będziesz mieć do nich dostęp. Po prostu pojawią się w Twoim panelu kursowym.

 

 

KIEDY STARTUJE KURS i ILE BĘDZIE TRWAŁ?

Materiały kursowe udostępnię uczestnikom 4 listopada 2020 r. w całości. Będziesz mieć dostęp do wszystkich lekcji od razu, bez czekania na otwieranie dostępu do kolejnych materiałów.

Tempo pracy wyznaczasz sobie samodzielnie. Zaczynasz, kiedy chcesz. Możesz obejrzeć wszystko od razu, jak to robisz z niektórymi serialami TV. Możesz też postawić na systematyczną pracę, lekcja po lekcji – codziennie lub co tydzień, jak Ci pasuje. Najlepiej jest wyznaczyć sobie stały rytm pracy i się go trzymać. Regularność gwarantuje Twój postęp, który będziesz śledzić na specjalnym pasku w panelu kursu.

Sesję Q&A zorganizujemy po około 4 tygodniach od uruchomienia kursu. Dokładną datę i godzinę ogłoszę w naszej grupie kursowej. Z doświadczenia wiem, że nie wszystkim uczestnikom będą one pasować, dlatego zorganizujemy się w następujący sposób:

 • już na początku kursu udostępnię uczestnikom formularz do zadawania pytań – będziesz mieć możliwość wpisania swojego pytania o dowolnej porze dnia i nocy,
 • podczas spotkania na żywo odpowiem w pierwszej kolejności na pytania z formularza, a następnie na wszystko, o czym będą chcieli porozmawiać jego uczestnicy,
 • jeśli nie możesz być z nami na żywo, nic się nie martw – nagranie z sesji Q&A zostanie udostępnione w panelu kursu jako ostatnia lekcja – będzie możliwość wracania do niego zawsze, kiedy będzie to potrzebne

 

 

CZY OTRZYMAM CERTYFIKAT?

Dobre pytanie! A chcesz otrzymać certyfikat? Jeśli wykonasz ćwiczenia praktyczne i zamieścisz je w wyznaczonym miejscu (utworzę  dedykowaną przestrzeń na Google Drive) to sprawdzę efekty Twojej pracy. Wspomniałem o tym wyżej, pisząc o zadaniach praktycznych dla uczestników. Ale bez obaw – nie będę srogim profesorem! Zależy mi na tym, aby przekazać Ci maksimum wiedzy i doświadczenia. Z pewnością sobie poradzisz. Poza tym, poproszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety poszkoleniowej. Osoby, które dopełnią tych formalności otrzymają certyfikat uczestnictwa w kursie.

Bardzo się cieszę, że będziemy razem pracować! Kawał niezłej roboty przed nami… ale będzie warto, zobaczysz.

 

 

ILE KOSZTUJE TEN KURS?

No, myślałem, że już nie zapytasz! Chciałbym, aby ten kurs był dostępny dla jak największej liczby osób, które potrzebują tej wiedzy. Tym razem jednak nie będę się odnosił do cen, jakie życzą sobie inne firmy na rynku. Skoro czytasz te słowa, to znaczy, że na serio rozważasz podniesienie swoich kompetencji zawodowych w tym temacie. Porównanie z ofertą dostępną na rynku szkoleniowym pozostawiam Tobie – niech to będzie jak najbardziej świadoma decyzja.

Ja ze swojej strony mogę polecić Ci poradnik, który napisałem kilka miesięcy temu: NIE KUPUJ SZKOLEŃ ONLINE – o ile nie spełniają one twoich oczekiwań!”. I tego się trzymajmy! Poradnik możesz ściągnąć bezpłatnie z mojej platformy szkoleniowej >> TUTAJ <<. Przejrzyj, przemyśl – wybierz świadomie!

Cena tego kursu w PRZEDSPRZEDAŻY to 287 PLN

To kwota brutto, całkowita, jaką zapłacisz. Jeżeli zdecydujesz się dołączyć, to ja już teraz bardzo się cieszę, że będziemy razem pracować! Kawał niezłej roboty przed nami… ale będzie warto, zobaczysz. Pamiętaj, że cena ta obowiązuje tylko do 3 listopada 2020 r. do godz. 21:00.

Cena REGULARNA tego kursu wyniesie 497 PLN

Tak będzie wyglądała oferta po zakończeniu PRZEDSPRZEDAŻY. Ale nie potrwa wiecznie: kto nie zdąży na przedsprzedaż, ten będzie mógł dołączyć do kursu jeszcze przez tydzień. W następny wtorek, 10 listopada o godz. 21:00, wyłączę go całkowicie z oferty. Nie będzie dostępny do połowy roku 2021.

I jeszcze jedno: potrzebujesz fakturę na firmę? Nie ma problemu – w trakcie zakupu podaj dane do faktury, a otrzymasz ją natychmiast mailem.

 

 

 

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytanie, napisz do mnie koniecznie!

Pozdrawiam Cię serdecznie i już nie mogę się doczekać naszego pierwszego spotkania!


Krzysztof Dobrowolski

PS NIE DOŁĄCZAM! CO DALEJ?

Rozumiem, że może to nie być dla Ciebie właściwy moment. Możliwe, że masz akurat inne plany, dużo na głowie, pracę, dziecko, pieska. Możliwe, że cena jest dla Ciebie dzisiaj za wysoka. To zrozumiałe, że nie każdemu będzie po drodze z tym kursem.

Oczywiście, ja się nie pogniewam. Zależy mi na tym, aby w kursie uczestniczyły osoby, które chcą na nim maksymalnie skorzystać. Dlatego zrealizuję tę edycję tym razem bez Ciebie. A w przyszłości zaproszę Cię do kolejnej – z tym, że już nie na takich warunkach, jak to opisałem powyżej. Cena z pewnością wzrośnie.

Będę Ci bardzo zobowiązany, jeśli (zupełnie anonimowo!) napiszesz mi, dlaczego nie dołączysz do kursu w tej edycji. Możesz to zrobić w formularzu poniżej. Dziękuję – trzymaj się! Na pewno spotkamy się jeszcze nie raz – świat jest mały!