Konferencja PRODUCTION MANAGER

21 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja "Zarządzanie organizacją jutra". Jest to jedna z niewielu okazji do czerpania z doświadczenia oficjalnego trenera Toyota Production System, jakim jest JUN NAKAMURO. Jako jedna z niewielu osób na świecie, jest on w stanie przekazać wszystkie niuanse nauki samego Taiichi Ohno. 

Organizatorem konferencji jest Production Manager – czasopismo dedykowane kadrom zarządzającym produkcją oraz procesami okołoprodukcyjnymi. Czasopismo pełni rolę platformy wymiany najlepszych praktyk, czego przykładem jest właśnie zorganizowanie bezpłatnej konferencji „Zarządzanie organizacją jutra”.

Wspomniany wcześniej prelegent Jun Nakamuro to certyfikowany trener Metody TPS i Kaizen wg Taiichiego Ohno (PEC). Trener zarządzający wyższego szczebla posiadający międzynarodowe doświadczenie, dogłębnie rozumiejący TPS i inne systemy, w tym Kaizen. Ekspert w zakresie projektowania, kierowania i przewodzenia innowacjom w różnych obszarach działalności gospodarczej i na różnych rynkach całego świata.

Lista prelegentów konferencji „Zarządzanie organizacją jutra” to same znamienite nazwiska:

A program, który czeka na uczestników prezentuje się okazale:

Udział w konferencji jest bezpłatny dla osób zarządzających produkcją oraz osób usprawniających procesy produkcyjne.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń: 20 listopada 2018 r. Ilość miejsc jest ograniczona, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego: zapisz się on-line! Po wysłaniu zgłoszenia każdy z Uczestników otrzyma potwierdzenie udziału droga mailową.

Strona konferencji: http://www.konferencje.production-manager.pl/