Zamykam działalność… Tak, zamykam, choć nie całą – to już postanowione! Jak wspomniałem tu i ówdzie, wraz z nadejściem roku 2022, moja działalność nie będzie już taka, jak dotychczas. Zamknę znaczną część moich przedsięwzięć. Stanie się tak między innymi z warsztatami stacjonarnymi oraz większością onlajnowych.

Co to oznacza? Że obecna oferta już się nie powtórzy! Te kursy po prostu nie będą już dostępne. A jeśli chcesz zdobyć więcej wiedzy i umiejętności, to mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia:

Tylko teraz PROMOCJA 2+1 KURS GRATIS !

Decydując się na dwa z poniższych kursów trzeci kurs otrzymasz za darmo 🙂 Dokładnie tak, umieść w koszyku dwa z nich, a trzeci udostępnię Ci bezpłatnie. Co dla Ciebie przygotowałem?

✅ podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem z 20 lat pracy
✅ otrzymasz ode mnie lekcje wideo oraz materiały w formie prezentacji
✅ zaproszę Cię do tematycznych, zamkniętych grup kursowych
✅ przedstawię Ci wszystko, co wiem o mapowaniu procesów
✅ nauczę Cię prowadzenia warsztatów doskonalących KAIZEN
✅ skończysz z gaszeniem pożarów i zaczniesz skutecznie rozwiązywać problemy
✅ dostaniesz zadania domowe, a do odrobionych lekcji otrzymasz konstruktywny feedback
✅ każdy kurs kończy się indywidualnym certyfikatem
✅ na deser otrzymasz 30-dniową gwarancję satysfakcji albo zwrot pieniędzy
…a to dopiero początek – szczegółowe informacje znajdziesz w opisach poszczególnych kursów

Do końca WYPRZEDAŻY zostało już tylko…

Przejrzyj kursy dostępne w promocji, kliknij w wybrany tytuł poniżej:

👉 MAPOWANIE PROCESÓW jest dla ludzi!

Procesy są wszędzie, jesteśmy przez nie otoczeni. Co więcej, uczestniczymy w wielu z nich, często nawet nie zdając sobie z tego sprawy! A jak można funkcjonować w rzeczywistości, której nie rozumiem, albo nie zauważamy wszystkich jej aspektów? Jak wpływać na nią, jak realizować swoje zadania? Jak odnaleźć się w otaczającym nas chaosie? Nauczę Cię mapować procesy produkcyjne, usługowe, biurowe, administracyjne i wszystkie inne.
POZNAJ SZCZEGÓŁY do kursu MAPOWANIE!

👉 KAIZEN jak przejść od słów do czynów!

Czy w KAIZEN chodzi o doskonalenie procesów? Pośrednio… bo najważniejsze jest zbudowanie zdolności zespołu (a finalnie całej organizacji) do adaptacji do zmieniających się wymagań klientów i warunków otoczenia. Ale, żeby osiągnąć ten dalekosiężny cel, musisz potrafić sprawnie doskonalić pojedyncze procesy i zadania. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez koncepcję KAIZEN, a szczególny nacisk położymy na jej praktyczne wykorzystanie.
POZNAJ SZCZEGÓŁY kursu KAIZEN!

👉 PROBLEM SOLVING skuteczne rozwiązywanie problemów

Rozwiązywanie problemów to pięta achillesowa niemal każdej organizacji! Tylko udajemy, że rozwiązujemy problemy. W codziennym biegu łapiemy rozwiązania, które wpadną nam w rękę i… wdrażamy je w życie! Ufff, odhaczone! Bierzemy się za kolejny problem. Ale zaraz, zaraz… ten wczorajszy właśnie powrócił, więc walczymy z nim od nowa. I tak w kółko. A wcale nie musi tak być. Zacznij skutecznie rozwiązywać problemy.
POZNAJ SZCZEGÓŁY kursu PROBLEM SOLVING!

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakieś pytanie, napisz do mnie koniecznie!

Pozdrawiam Cię serdecznie i już nie mogę się doczekać naszego spotkania na żywo!

Krzysztof Dobrowolski