Polityka prywatności

Drogi LEANowcu,

Napiszę to najkrócej, jak się da!

Strona „Lean jest dla ludzi” korzysta z plików „cookies” (niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie Twojego urządzenia).  Zebrane dane służą do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z bloga. Monitorowania informacji o użytkownikach dokonuję korzystając z narzędzi Google Analytics oraz Facebook Pixel, które rejestrują zachowanie użytkownika na stronie.

Jeżeli zapisałeś się na mój newsletter, Twoje dane są bezpieczne. Zapisując się na newsletter podajesz mi swój adres e-mail. Jest on przechowywany w bazie danych MailChimp (firmy, z usług której korzystam), do której dostęp mam ja i tylko ja, niżej podpisany. Nikt inny nie zna hasła. Tak więc jestem jedyną osobą, która może z nich korzystać.

A teraz najważniejsze: adresy te nigdy nie były, nie są i nigdy nie będą przekazywane żadnym podmiotom (firmom czy osobom) Jedynym celem ich gromadzenia jest wykorzystania do rozsyłania mojego newslettera.

Zapisując się na mój newsletter wyrażasz bezterminową zgodę na wysyłkę korespondencji handlowej w formie newslettera. Będziesz otrzymywać go tak długo, jak długo Twój adres będzie przechowywany w mojej bazie danych.

Co zrobić, gdyby kiedyś przyszło Ci do głowy, że chcesz się wypisać? Nie ucieszy mnie to, ale szanuję Twoje prawo do zarządzania własnymi danymi osobowymi. Dlatego w dowolnym momencie możesz wypisać się i bezpowrotnie skasować swój adres e-mail z mojej bazy (link otrzymujesz u dołu każdego newslettera ode mnie).

Niech LEAN będzie z Wami!

Pozdrawiam,
Krzysztof Dobrowolski

mój e-mail:

mój adres do korespondencji:
ul. Dubois 7/65
50-208 Wrocław