☯ Let’s go to GEMBA – takiej konferencji jeszcze nie było!

Na pomysł konferencji wpadłem w dniu, kiedy porządnie zmarzłem: ZERO stopni Celsjusza. Najzimniejszy poranek odkąd do pracy jeżdżę rowerem. Codziennie robi to aż 1/4 mieszkańców miasta. Tutaj w kilkanaście minut można dostać się praktycznie wszędzie, właśnie na dwóch kołach. Ale tego poranka nie wybrałem się do firmy, a pojechałem w kierunku wręcz przeciwnym...

UWAGA! To wydarzenie już się odbyło, ale możesz je obejrzeć z odtworzenia!

Całe 6 godzin prelekcji i interakcji z uczestnikami czeka na Ciebie po rejestracji (patrz poniżej). Ponadto, możesz otrzymać materiały konferencyjne (prezentacje prelegentów). Nie przegap tego, ponieważ t możliwość wygaśnie z końcem listopada!

—————————–

Zanim wylądowałem w miejscowej śniadaniowni, na skraju starego miasta, w ciągu 7 minut pedałowania przypomniałem sobie w szczegółach wydarzenia sprzed kilku lat. I, co ciekawe, przed oczami przewinęły mi się setki zdjęć, jakie w ciągu dwóch spotkań z Miłoszem zrobiliśmy. To znaczy: on zrobił!

Kto w życiu nie brał udziału w takiej sesji, nie ma pojęcia, jak ciężka praca stoi za każdym udanym ujęciem. Pozowanie to jedno (pamiętam każdą minutę z kilku wielogodzinnych sesji, w jakich brałem udział), ale człowiek po drugiej stronie obiektywu ma naprawdę co robić. Więcej o nim za chwilę…


☯ Let’s go to GEMBA – konferencja online za 0 PLN

To będzie absolutnie wyjątkowe wydarzenie. Mimo, że zorganizowałem w swoim życiu niezliczoną ilość transmisji live, kilkanaście konferencji stacjonarnych (żadne sale konferencyjne – zawsze w firmach, z wyjściem do Gemba!), a także współorganizowałem i byłem prelegentem w kilkunastu kolejnych, sporych rozmiarów wydarzenia, to tym razem czuję największą tremę. Nie z powodów organizacyjnych czy merytorycznych. Chodzi o cel konferencji, z powodu którego moje serce zaczyna szybciej bić!

Tym razem spotkamy się wyłącznie online, ale za to ze szczytnym celem. Poza poziomem merytorycznym na najwyższym poziomie oraz prelegentami, którzy są praktykami najwyższej klasy (w przeciwieństwie takich, o których mówię, że naczytali się książek i teraz nauczają), mamy przed sobą cel charytatywny.


Aby MIŁOSZ został z nami – nie tylko na zdjęciach!

Chcemy, aby każdy uczestnik wyniósł z tego wydarzenia jak najwięcej inspiracji i pomysłów do zrealizowania we własnej pracy. Przygotowujemy dla Was niezwykle interesujące tematy, które przedstawią znakomici prelegenci

⏰ Konferencja rozpocznie się 4 listopada (sobota) o godz. 9:00 a jej program przedstawia się następująco:

08:45 ✅ OTWARCIE KONFERENCJI

09:00 ✅ LEAN od ludzkiej strony czyli przywództwo w zmianieWiktor Wołoszczuk – Konsultant Lean, TWI, KATA – Partner w Leantrix.

10:00 ✅ „Hands on the job” czyli jak zrobić skuteczne warsztaty KAIZEN w 3 dniEwelina Walczyńska – Regional Continuous Improvement Director EMEA w Tenneco.

11:00 ✅ Poprawa efektywności fabryki czyli jak skutecznie zaangażować pracowników liniowychMaciej Jagiełło – Dyrektor Produkcji w Danone.

12:00 ✅ TWI czyli praca standaryzowana w polskich realiachKamil Müller – Trener TWI – Partner w Leantrix.

13:00 ✅ Jak audytować z pasją? czyli o tym, jak się przygotować mentalnie i o czym warto pamiętać na audycieElżbieta Olszewska – Audytor i trener z Pasją 🙂 – prowadzi firmę Quality Project.

14:00 ✅ Mapowanie procesów biznesowych czyli jak uporządkować zadania w firmie?Małgorzata Maria Wierzbicka – Trener i konsultant – prowadzi firmę Samodzielna-Firma.pl.

15:00 ✅ Jak Hoshin Kanri + Daily Management w połączeniu ze zintegrowanym Problem Solving prowadzą firmę do sukcesuKrzysztof DobrowolskiLean jest dla ludzi – Continuous Improvement Manager EMEA w Sartorius.

16:00 ✅ ZAMKNIĘCIE KONFERENCJI


❗WAŻNE❗

Model prelekcji wygląda tak:
1) start o pełnej godzinie (widać to w agendzie)
2) 30 minut wystąpienia prelegenta
3) 15 minut sesji Q&A z publicznością
4) 15 minut przerwy do pełnej godziny
5) kolejny prelegent o kolejnej pelnej godzinie

Wytrwamy tak od 9:00 do 16:00? Nie mam wątpliowści!

Ponadto, zarejestrowaniu uczestnicy otrzymają link do nagrania konferencji, która po jej zakończeniu nie będzie dostępna publicznie.


Konferencja jest absolutnie BEZPŁATNA!

Dokładnie tak, zapłacisz ZERO PLN za swój udział, a prelegenci nie wezmą ani grosza za swoje wystąpienia.

Obowiązuje jednak rejestracja, po której możesz wspomóc Miłosza dowolną kwotą, zupełnie anonimowo – ta część naszej niepisanej umowy uczestnictwa w konferencji zależy wyłącznie od Ciebie.

Po rejestracji odbierz maila i potwierdź swój udział w konferecji. Przycisk potwierdzenia przekieruję Cię do naszej skarbonki (część zbiórki obsługiwanej przez SiePomaga.pl).


ZAPISZ SIĘ TERAZ:


Aby MIŁOSZ został z nami – nie tylko na zdjęciach!

Tego zimnego poranka, kiedy wpadłem na pomysł konferencji, jechałem na spotkanie z Miłoszem – fotografem, któremu zawdzięczam niemal wszystkie zdjęcia, jakie pojawiają się na moim blogu oraz przewijają się przez moje kanały w social mediach.

Na sesjach było tak dobrze, że spotkaliśmy się dwukrotnie w krótkim odstępie czasu (w lutym i grudniu 2021). A ja byłem i jestem do dziś z nich tak zadowolony, że nie rozglądam się za żadnym innym fotografem. Tym razem, w pewien październikowy poranek roku 2023 spotkaliśmy się w zupełnie innym kontekście.

Ja od blisko roku mieszkam w Getyndze, w Dolnej Saksonii, gdzie przeniosłem się z całą rodziną. Poza pracą dla niezwykle ciekawej organizacji, sporo czasu poświęcam na eksplorowanie okolicy. Jednym z takich miejsc było całkiem niedawno niewielkie miasteczko Duderstad, położone u stóp gór Harz.

I to miasteczko okazało się nowym łącznikiem pomiędzy mną a Miłoszem. To właśnie tam poddaje się on specjalistycznej terapii (wpadł w tarapaty, o czym możesz więcej przeczytać na jego profilu siepomaga.pl). A, że Getynga jest niejako „po drodze”, to właśnie tutaj Miłosz przesiada się z pociągu lub autobusu na lokalną komunikację.

Nasze niedawne spotkanie, rozpoczęte jeszcze po ciemku, bo około godziny 7:00, pokazało, jak wiele niewypowiedzianych (podczas wspólnej pracy) myśli może nas łączyć. W ciągu dwóch godzin przegadaliśmy pół życia, a ja poczułem, jakbyśmy znali się od lat.

Miłosz jest absolutnie fantastyczną osobą i znakomitym fotografem. A do tego jeszcze moim równolatkiem! Wierzę, że jest na dobrej drodze do pokonania choroby.

I nie jestem w tej wierze sam, ponieważ otacza go wspaniała rodzina oraz niezliczona rzesza przyjaciół, którzy nie ustają we wsparciu.

Liczę na to i zapraszam także Ciebie do dołożenia swojej cegiełki, która przybliży Miłosza do realizacji jego celu.

Do zobaczenia na konferencji!
Krzysztof