Regulamin serwisu

Blog „Lean jest dla ludzi” wystartował 28 marca 2016 r. i od tego dnia w regularnych odstępach czasu (raz w tygodniu) publikuję na nim własne artykuły, podcasty a także bieżące informacje dotyczące moich innych publikacji (np. w prasie drukowanej).

Treści na nim poruszane są odzwierciedleniem moich prywatnych opinii. Opisywane sytuacje są fikcyjną ilustracją przedstawianych zagadnień. Jakakolwiek zbieżność z rzeczywistymi osobami, firmami czy sytuacjami jest wyłącznie przypadkowa. Ponadto, wpisy na niniejszym blogu nie reprezentują polityki ani poglądów moich pracodawców czy zleceniodawców, ani aktualnych, ani poprzednich.

Wszystkie informacje zawarte na stronie www.leanjestdlaludzi.pl są przeznaczone do użytku osobistego. Informacje zamieszczone na niniejszej stronie nie stanowią podstawy do roszczenia jakichkolwiek praw.

Jako autor, dołożyłem wszelkich starań, aby informacje te były tak kompletne i dokładne, jak to możliwe. Nie ponoszę jednak żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w jakikolwiek sposób w wyniku użytkowania, niekompletności lub niedokładności informacji zawartych na niniejszej stronie.

© Wszystkie materiały zamieszczone na www.leanjestdlaludzi.pl (teksty, ilustracje, układ graficzny, kod źródłowy strony, itd.), o ile nie zaznaczono inaczej, są wyłączną własnością autora strony. Wykorzystanie bez pisemnej zgody zabronione.