Otwieramy się na nowych LEANowców!

Klub składa się dziś z ponad 100 osób, a swoją działalność rozpoczęliśmy 1 października 2022. Właśnie pojawia się możliwość na dołączenie do nas!!

Dzień dobry, cześć! Nazywam się Krzysztof Dobrowolski.

Jestem managerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w przemyśle, logistyce, usługach i konsultingu. Zajmuję się LEANJAKOŚCIĄ i szeroko rozumianym ZARZĄDZANIEM.

Na co dzień prowadzę bloga „Lean jest dla ludzi” oraz jestem założycielem „Niech LEAN będzie z Wami!”  – największej, najaktywniejszej w Polscei bezpłatnej społeczności entuzjastów i praktyków Lean Management.

To tysiące osób, które na co dzień wymieniają się wiedzą i dzielą doświadczeniem.

Ponad 6 lat doświadczenia pracy w social mediach skłoniło mnie jednak do wyciągnięcia wniosków i otwarcia czegoś zupełnie nowego, niezależnego do wielkich platform. Dlaczego?

Mam już TEGO DOSYĆ!

Nie tylko mam dość, ale i wyciągam z tego wnioski. Jestem przekonany, że nie jestem w tym wszystkim odosobniony.

Szczególnie, kiedy obserwuję, jaki wiele osób kompletnie rezygnuje z platform social media.

Tylko… czy istnieje dla nich alternatywa? Lepsza, pobawiona ich wad?


Dlaczego Klub GEMBA ?

Postaram się ująć to w kilku punktach, po LEANowemu, treściwie i na temat. Z minimalną ilością MUDY 😉

MERYTORYCZNE DYSKUSJE

❌ A NIE POGADUCHY DO PODUCHY

Bez lania wody czy marketingowego bełkotu, który wylewa się z większości stron na Facebook’u czy profili na LinkedIn. Webinary bez sprzedaży, lajwy bez promocji, wywiady bez lokowania produktów.

Dyskutujemy na konkretne tematy, z zastosowaniem metod i narzędzi Lean, wspierając się własnym doświadczeniem w ich wykorzystaniu. Pomoc dostępna jest na miejscu, nie po zakupie produktu czy usługi.

✅️ AKTYWNE SPOTKANIA EKSPERCKIE

❌ ZAMIAST TŁUMU STATYSTÓW

On- i offline, prawdziwy networking zaangażowanych członków i ekspertów VIP. „GIVERS GAIN = DAJĄCY DOSTAJE” czyli uczciwa wymiana wiedzy i doświadczenia jako naczelna zasada dobrego networkingu.

Każdy członek Klubu wnosi do niego wartość (swoje doświadczenie), którym dzieli się z pozostałymi, aby… od nich otrzymać to samo.

✅️ TYLKO ORYGINALNE TREŚCI

❌ ŻADEN RESEARCH W INTERNECIE

Materiały opracowane wyłącznie dla Klubowiczów. Często także przez Klubowiczów. Zweryfikowane treści, powstałe na bazie własnych doświadczeń a nie w naprędce robionego, pośpiesznego research’u w internecie.

Zgrzytam zębami, kiedy czytam ogłoszenia rekrutujące kolejnych stażystów do przeczesywania internetu i montowania „merytorycznych” artykułów ze znalezionych tam fragmentów. A gdzie się podziała JAKOŚĆ?

✅️ ZAWSZE BEZPOŚREDNI DOSTĘP

❌ A NIE DECYZJA ALGORYTMU

Do materiałów zamiast „widzimisię” jakiegoś algorytmu. Tak – dziś o tym, co widzisz (czytasz i oglądasz) w social mediach decydują algorytmy – nie Ty! Nawet, jeśli chcesz, to ciężko jest cokolwiek odnaleźć. Liczy się tylko tu i teraz. Wczorajsza treść ginie w zalewie tandetnych filmików z kotkami i pieskami.

Dlatego w Klubie GEMBA treści są uporządkowane w tematyczne działy, a ich przeszukiwanie jest intuicyjnie łatwe. Dodatkową pomocą jest dostępna dla Klubowiczów wyszukiwarka.

✅️ RZECZOWE TREŚCI

❌ ZAMIAST ŚCIANY REKLAM

 ..jakie na siłę wciskają nam portale społecznościowe. Dziś, aby dotrzeć do interesujących, wartościowych treści, musimy przekopać się przez ścianę (dosłownie i w przenośni!) reklam i postów sponsorowanych.

Tworząc własną przestrzeń, niezależną od portali społecznościowych, możemy pozwolić sobie na to, aby była wolna od reklam i spamu. Dodatkowo, zasad Klubu strzeże regulamin.

✅️ NA KAŻDYM URZĄDZENIU

❌ BEZ APLIKACJI, W PRZEGLĄDARCE

Zawsze pod ręką, wygodnie i przejrzyście. Bez aplikacji, które żądają od Ciebie dostępów do niemal każdego zakamarka Twojego urządzenia.

Używaj wybranej przez siebie przeglądarki, na dowolnym urządzeniu. Wystarczy dostęp do internetu, aby korzystać z zasobów Klubu.

.


Taki Klub, to mi pasuje!

49 PLN / miesiąc
lub
490 PLN za cały rok

Uwaga, przycisk poniżej prowadzi do subskrypcji rocznej.
Jeżeli interesuje Cię członkostwo odnawiane miesięcznie, przewiń do dołu tej strony.

. > KLIKAM i DOŁĄCZAM < .


.

Nie jest to Klub dla każdego!

Jest to miejsce dla ambitnych, głodnych współpracy i rozwoju entuzjastów i praktyków LEAN. Nie ważne jest, jak wielkie jest Twoje doświadczenie.

Tutaj liczy się Twoja chęć do rozwoju własnych kompetencji: pogłębiania wiedzy i dzielenia się doświadczeniami. W zamian za to otrzymasz… dokładnie to samo!

Jeżeli jesteś osobą, która poważnie myśli o swojej zawodowej przyszłości i chcesz współpracować w sieci prawdziwych profesjonalistów, to Klub GEMBA jest właśnie dla Ciebie!

Jednak, nic co dobre, nie trwa wiecznie!

Aktualny nabór członków trwa tylko do końca miesiąca!

Kolejna rekrutacja odbędzie się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Być może wprowadzimy także system poleceń, gdzie dostęp do Klubu będzie możliwy wyłącznie przez polecenie innego, aktywnego Klubowicza.

.


Szkoda czasu, dołączam!

. > KLIKAM i DOŁĄCZAM < .


.

Tylko… co ja będę z tego mieć? Czy warto? Na pewno warto przeczytać tę stronę do samego końca, ponieważ ilość Twoich korzyści rośnie wraz ze zbliżaniem się do jej końca. I nie wszystko na pierwszy rzut oka jest takie oczywiste.

Przeczytaj i przemyśl to. Jest jeszcze trochę czasu 🙂

Lista TWOICH KORZYŚCI

Przejrzyj, czym będziemy się zajmować w Klubie GEMBA. Potraktuj to jako listę początkową, ponieważ nasza klubowa przestrzeń będzie kształtowana przez jego członków. Nic o nas bez nas, chciałby się zawołać! I tak będzie.

Sieć PROFESJONALISTÓW

Razem możemy więcej! Łącząc siły łączymy także lata naszych doświadczeń. Obserwacja, jak z tematami radzą sobie inni oraz jakie napotykają trudności to najcenniejsza lekcja, jaką możesz wynieść z naszych dyskusji.

Wymiana doświadczeń i wspólne dyskusje to także świetna możliwość na zdobycie nowych, branżowych znajomości i zbudowanie własnej sieci Leanowych kontaktów.

100 LEANowców z całej Polski – tak, dzisiaj to setka fantastycznych ludzi, których możesz spotkać zarówno w Klubie, jak i w swojej okolicy – mamy do tego własną mapę z naszymi lokalizacjami!

SPOTKANIA klubowe

ONLINE: widzimy się na żywo! Bycie w bezpośrednim kontakcie z innymi Klubowiczami daje nieocenione korzyści. Nasza praca nabiera rozpędu i rytmu, a postępy są widoczne niemal z dnia na dzień.

Co tydzień widzimy się w naszej wirtualnej, klubowej kawiarni. Możesz wpaść i zapytać o cokolwiek, albo po prostu posłuchać, czym się inni zajmują, z jakimi problemami się mierzą i jak sobie z nimi radzą

REAL: spotkajmy się w prawdziwym świecie! Najlepiej w ciekawej firmie, produkcyjnej lub usługowej, gdzie poza zwiedzaniem procesów czekają nas prelekcje, ćwiczenia i warsztaty.

Spotkania na żywo to tradycja społeczności, którą udało mi się przez lata wokół siebie zgromadzić. Raz na jakiś czas spędzamy razem sobotę, w wybranej firmie, gdzieś w Polsce:

» Uczymy się od siebie nawzajem podczas wykładów i dyskusji o studiach przypadków
» Bierzemy udział w praktycznych warsztatach zespołowych
» Zwiedzamy firmę i poznajemy procesy naszego gospodarza
» Jest to okazja na to, aby podzielić się najlepszymi praktykami, a dla gospodarzy możliwość uzyskania konstruktywnego feedbacku

Let’s go to GEMBA!

FILOZOFIA: dalekosiężna koncepcja, misja, wizja, wartości czyli patrz dalej, niż widać! Z szerokim i dalekim patrzeniem możesz przekonać tych nieprzekonanych. Zarówno pracowników operacyjnych, najniższego szczebla, jak i tych ponad Tobą, managerów, dyrektorów.

PROCESY: flow, pull, heijunka, jidoka, standaryzacja, wizualizacja, technologia. Nie próbuj jednak korzystać z gotowych, książkowych wzorców, tabelek czy schematów. To wszystko są przykłady zastosowań, ale nie gotowe do użycia jako kalki. Ty potrzebujesz stworzyć swoje, od podstaw, dostosowane do Twoich procesów.

LUDZIE: szacunek, rozwój, teamwork, przywództwo, partnerstwo. Brakuje nam praktyki w komunikacjirelacjach międzyludzkichsocjologii i procesach grupowych. Można przeczytać stos książek, można samemu się nauczyć, często na własnej skórze, ale…Można też skorzystać z doświadczenia kogoś, kto tę drogę już przebył i zechce się podzielić wrażeniami i cennymi wskazówkami. Kogoś, kto nie raz poniósł porażkę, ale wyciągnął z niej wnioski.

PROBLEM SOLVING: genchi genbutsu, nemawashi, hansei, kaizen. Nie rozwiążesz złożonego problemu procesowego bez tych wszystkich obcobrzmiących metod i narzędzi, a jest ich znacznie więcej. Możesz, albo nadal płynąć z prądem i liczyć, że jakoś to będzie, ale możesz też wziąć sprawy w swoje ręce… Wielu z nas na rozwiązywaniu problemów zjadło przysłowiowe zęby – warto uczyć się od siebie nawzajem.

Baza WIEDZY

WYWIADY z LEANowcami – rozmowy o tym, co się udało, a co nie poszło zgodnie z planem, sukcesy i porażki, wnioski i porady dla innych Klubowiczów.

LEANowe LEKCJE – co miesiąc nowy temat i nowa lekcja, minimum teorii i maksimum praktyki, a zagadnienie do omówienie wybiorą sami Klubowicze

Raz w miesiącu naszą LEANową kawiarnię zamieniamy w salę wykładowo-dyskusyjną, aby poruszyć interesujące nas tematy, a zajęcia prowadzą sami klubowicze.

Dotychczas przedyskutowaliśmy między innymi:
» SMED nie tylko dla produkcji
» Root Cause PROBLEM SOLVING
» ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
» Dlaczego potrzebujemy MARNOTRAWSTWA i jak o nim uczyć
» Jak NIE PRODUKOWAĆ odpadów w naszych procesach
» (NIE) IZOLOWANIE PRACOWNIKÓW i jego wpływu na wyniki pracy zespołu
» LEAN w Dziale Inwestycji i Remontów
…a nagrania z tych spotkań są dostępne dla każdego klubowicza w dowolnym momencie

CASE STUDY czyli studium przypadku – prawdziwe historie z prawdziwego życia, przykłady z firm polskich i zagranicznych

NAGRANIA ze spotkań na żywo – wszystkie nasze spotkania online zostaną zarejestrowane i udostępnione Klubowiczom do ponownego wykorzystania, w dowolnym miejscu i czasie

KSIĄŻKI czyli MUST READ – żywa, stale rozwijana lista rekomendacji książkowych, do których warto zajrzeć i którymi warto się inspirować

LEANowy MARKETPLACE

Pomóżcie, SZUKAM… tutaj będziemy sobie pomagać w odnalezieni właściwego dostawcy dla Twoich potrzeb, zarówno usług, jak i materiałów niezbędnych do zrealizowania Twoich LEANowych planów.

Zobaczcie, co POLECAM! …a tutaj możesz zamieścić własną ofertę-ogłoszenie i sprzedać to, co masz do zaoferowania – wszakże interesy z polecenia są najlepsze!

PRACA dla LEANowca

ETAT: zatrudnię / szukam pracy czyli zatrudnienie na umowę o pracę dla LEANowców i zawodów pokrewnych (inżynier procesu, technologii, jakości, itd.), które wymagają kompetencji z zakresu Lean Management.

PROJEKT: zlecę / wykonam czyli realizacja projektów dotyczących Lean Managment i tematów pokrewnych (produkcja, technologia, jakość, itd.)

HYDE PARK

Pisz co chcesz! Jedyne miejsce w GEMBA, w którym możesz popuścić wodze fantazji i zaskoczyć innych Klubowiczów tym, co robisz, o czym marzysz, co planujesz…

Sporo? To dopiero początek…

Nasza platforma networkingowa będzie ciągle rozwijana zgodnie z duchem continuous improvement. Zaczynamy od forum wymiany wiedzy i dyskusji, uruchamiamy spotkania on-line, do których dołączą meetingi w świecie realnym (na terenie firm). A przed nami duża, stacjonarna konferencja.

Uruchomimy także nasz LEANowy HOT LINE, gdzie będzie można otrzymać pomoc niemal natychmiastowo. Powstaną także zamknięte, branżowe MASTERMINDy dla osób, które zechcą jeszcze bliżej ze sobą współpracować.

Wszystkich szczegółów nie mogę oczywiście zdradzić…

To co, dołączasz do nas? Zapraszam!

.


MEGA jest ten Klub!

. > KLIKAM i DOŁĄCZAM < .


.

Dołączając do Klubu GEMBA decydujesz się na tworzenie go razem z innymi członkami.

To nie jest przedsięwzięcie w pełni komercyjne: nie zatrudniamy sztabu fachowców od IT czy PR, nie produkujemy nagrań w studiach filmowych i nie automatyzujemy wszystkiego co się da, ponieważ naszą filozofią jest relacja…

H2H czyli HUMAN to HUMAN

Jeżeli jesteś członkiem szerokiej społeczności Lean jest dla ludzi, to zapewne wiesz, że stawiam człowieka w samym środku mojego wszechświata.

Jeśli zaś jesteś tu nową osobą, to pozwól, że krótko przedstawię Ci moje podejście. Traktuję wszystkich tak, jak sam chciałbym być traktowany.

Nie chcę być LEADEM
w jakimś lejku marketingowym
ustawionym na zarabianie pieniędzy!

Chcę kontaktu z żywym człowiekiem, z którym mogę wymienić się moimi przemyśleniami. Tymczasem w internecie dostępnych jest wiele, a co chwilę otwierają się kolejne (także tej jesieni) przedsięwzięcia LEANowe.

Jedne z nich oparte są na kompilowaniu wiedzy wyłowionej z przepastnego internetu, zmontowanej w zgrabne filmiki i podane raz jeszcze, tym razem za pieniądze. Ale jest to wiedza powszechnie dostępna od kilkudziesięciu lat, do tego bezpłatnie, więc… po co przepłacać?

Inne koncepcje bazują na budowaniu mocno zautomatyzowanych rozwiązań marketingowych, w których my, odbiorcy (czyli LEADY – polecam wyguglać sobie definicję) jesteśmy tylko małym trybikiem, który pracuje w wielkiej machinie do zarabiania pieniędzy.

Czy te metody są złe? Nie! Tak długo, jak znajdują się chętni na takie przedsięwzięcia, będą one funkcjonowały. Możliwe, że część z odbiorców tych tematów wykorzysta część wiedzy w praktyce.

Czy te metody są dla każdego? Zdecydowanie nie! Ja ciągle spotykam ludzi (i sam do nich należę), którzy preferują bezpośredni, żywy kontakt z drugim człowiekiem. I stawiają go ponad bezinwazyjną obsługę klienta realizowaną przez algorytmy.

I taki właśnie jest Klub GEMBA – pełen żywych, życzliwych sobie ludzi! A już na 100% ja taki będę, jak zawsze 🙂

.


Szkoda życia, dołączam!

. > KLIKAM i DOŁĄCZAM < .


.

A jeżeli jeszcze do nasz nie dołączasz, to zastanówmy się przez chwilę czy warto inwestować swoją energię w rozszerzanie swoich kompetencji, w osobistą pracę, okupioną wysiłkiem i dyskomfortem?

Może wystarczy zmienić firmę, a tam wszystko będzie wyglądało inaczej? Moja odpowiedź brzmi: wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma… Zaświadczą o tym pozostali Klubowicze, tego jestem pewien!

A może w nieodległej przyszłości problemy w procesach nie będą występować już tak często? Może LEAN wkrótce będzie lekki, łatwy i przyjemny? Może da się wszystko zautomatyzować?

Rozczaruję Cię: problemy będą występować (one są wpisane w każdą próbę zmiany obecnej rzeczywistości na inną, w naszym przypadku LEANową) i do tego będą trudniejsze do rozwiązania!

Jak będzie wyglądała nasza praca już wkrótce? I czego będzie od nas wymagała?

KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI

Kompetencje, których będzie od nas wymagała przyszłość nie są wytworem fantazji futurologów. W obliczu eliminacji zawodów wymagających powtarzalnych czynności, które można opisać algorytmami (kasjer, kierowca, operator maszyny produkcyjnej czy telemarketer) potrzebne będzie od nas zdobycie albo wzmocnienie tych umiejętności, które ciągle pozostają poza zasięgiem naszej cyfrowej konkurencji:

empatia,

inteligencja emocjonalna

umiejętność pracy w zespole

W dobie społeczeństwa informacyjnego nieodzowna będzie umiejętność…

 analizy dużych ilości informacji

Praca w szumie informacyjnym, który nas codziennie zalewa, wymaga rozróżniania i filtrowania informacji oraz wybierania tego, co jest w niej rzeczywiście ważne. Niezbędna jest i będzie…

umiejętność syntetycznej prezentacji

…zebranych i opracowanych danych. Kluczowym będzie…

 krytyczne myślenie

…czyli kwestionowanie status quo, oparte na obiektywnym spojrzeniu na temat i rzetelnym sprawdzaniu źródeł informacji.

W złożonej cyber-fizycznej przestrzeni…

 kompleksowe i elastyczne rozwiązywanie problemów

…stanie się jedną z najbardziej pożądanych kompetencji. Czy kiedyś pozwolimy sztucznej inteligencji zarządzać większością obszarów naszego otoczenia? Z pewnością, jednak…

umiejętność wnioskowania i podejmowania decyzji

…najdłużej pozostanie naszą domeną. Przez zdolność łączenia i wykorzystywania wiedzy z wielu dziedzin, będziemy mogli kontrolować otaczającą nas rzeczywistość.

Tego nie nauczą Cię,
ani algorytmy,
ani filmiki w internecie!

Dokładnie! Nie zmienisz rzeczywistości procesowej w Twojej firmie bez tych wszystkich kompetencji.

Możesz, albo nadal płynąć z prądem i liczyć, że jakoś to będzie, ale możesz też wziąć sprawy w swoje ręce

To właśnie o tym dyskutujemy ze sobą w Klubie GEMBA.

.


Chcę o tym pogadać, dołączam!

. > KLIKAM i DOŁĄCZAM < .


.

Bardzo się cieszę, że udało Ci się doczytać aż do tego miejsca! Mam nadzieję, że wkrótce będziemy nad tym wszystkim razem pracować.

Zobacz, co jeszcze Ciebie przygotowałem:


ZADOWOLENIE
ALBO ZWROT OPŁATY

W ciągu 30 dni od dołączenia do Klubu możesz zrezygnować z członkostwa (nie musisz podawać żadnej przyczyny), a ja zwrócę Ci pieniądze. Dlaczego mogę sobie na to pozwolić?

Jestem przekonany, że to, co dla Ciebie przygotowałem spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź i korzystaj bez obaw.

.


Nic nie ryzykuję!

. > KLIKAM i DOŁĄCZAM < .


.

OFERTA Klub GEMBA

Na temat opłaty członkowskiej napiszę najkrócej, jak się tylko da, a Ty podejmij decyzję czy chcesz do nas dołączyć. Jest jeszcze trochę czasu na zastanowienie, a dla informacji zamieszczam zegar poniżej.

Aktualny nabór członków trwa tylko do końca miesiąca!

Propozycja, jaką mam dziś dla Ciebie to:

Tylko 49 PLN za miesiąc

Ale to nie wszystko, ponieważ proponuję Ci opłatę…

490 PLN vs. 588 PLN

Aby uniknąć comiesięcznego opłacania członkostwa, proponuję wniesienie jednorazowej opłaty rocznej, co wiąże się z jej obniżeniem o 98 PLN!

De facto, daje to dodatkowo dwa miesiące gratis!

Płacisz za rok tylko 490 PLN brutto.


! WAŻNA UWAGA !

Chcąc uniknąć przypadkowego doboru członków Klubu, możliwość miesięcznego regulowania opłaty na ten moment traktuję jako wyjątek. Jeżeli chcesz skorzystać z tej możliwości, to czytaj do końca tej strony. Podaję tam warunki dla opłaty miesięcznej.


Ale wcześniej zapoznaj się z korzyściami płynącymi z rocznej opłaty członkowskiej.

Stała cena NA ZAWSZE!

Tylko dla Ciebie zachowam stałą wysokość opłaty członkowskiej.

I to tak długo, jak z nami pozostaniesz, nawet na zawsze!

Przyszłym członkom, w kolejnych latach najprawdopodobniej będę proponował nowe, wyższe ceny w każdym kolejnym roku członkostwa.

Będzie się to wiązało ze wzrostem wartości naszego Klubu. Na dziś, wartość regularnej opłaty członkowskiej ustalam na…

990 PLN na rok

A więc, podsumowując: zapraszam Cię do Klubu GEMBA za…

490 PLN rocznie

Co Ty na to?

.


Wchodzę do Klubu!

. > KLIKAM i DOŁĄCZAM < .


.

MAM COŚ JESZCZE !

Miałem tego tutaj nie zamieszczać i obwieścić Klubowiczom później, ale napiszę…

Każdy członek Klubu GEMBA, który będzie chciał w przyszłości skorzystać z moich programów rozwojowych, szkoleń czy warsztatów (dotyczy ich wersji online), otrzyma ode mnie rabat w wysokości…

-50% NA WSZYSTKO

Fajnie? Na najbliższe miesiące planuję kolejne edycje moich kultowych szkoleń online z MAPOWANIA PROCESÓW, WARSZTATÓW KAIZEN, SHOPFLOOR MANAGEMENT, a wkrótce roku rusza kolejna edycja Masterlcass LEAN EXPERT, na którym możesz zaoszczędzić solidną kwotę. UWAGA! użyj hasła MLE23, aby zajrzeć na tę zamknietą przed światem stronę.

Teraz wyobraź sobie to wszystko…

ZA PÓŁ CENY

Co Ty na to? Możliwe, że właśnie zastanawiasz się…

Dlaczego u mnie
zapłacisz tak mało
za tak dużo?

Już wyjaśniam! Nie stoi za mną wielka machina biurokratyczna i kilka szczebli pracowników firmy szkoleniowej, których trzeba opłacić (pracuję jako freelancer, który ma niskie koszty działalności).

Ale najważniejsze jest to, że dzielenie się wiedzą to moja pasja. Dlatego od 2016 roku prowadzę bloga „Lean jest dla ludzi”, gdzie zupełnie za darmo dzielę się swoim doświadczeniem zawodowym.

Dlatego też w 2017 założyłem grupę „Niech LEAN będzie z Wami!”, która urosła do największej i najaktywniejszej (i całkowicie bezpłatnej!) społeczności entuzjastów i praktyków LEAN w Polsce.

Dzisiaj otwieram drzwi do Klubu GEMBA dla elity naszej LEANowej społeczności. A Ty już dziś możesz do niego dołączyć!

Mam nadzieję, że Cię przekonałem 🙂

A do zamknięcia drzwi zostało już tylko…

.


Dobra, wchodzę!

. > KLIKAM i DOŁĄCZAM < .


.

WOLĘ OPŁACAĆ CZŁONKOSTWO CO MIESIĄC

Przychylając się do próśb wielu osób, umożliwiam skorzystanie z opłaty miesięcznej za członkostwo w Klubie GEMBA. Musisz jednak liczyć się z pewnymi różnicami w stosunku do opłaty rocznej:

  • Twoja cena to 49 PLN w każdym miesiącu
  • Jeżeli nie przerwiesz członkostwa w Klubie, to zostanie ona utrzymana dla Ciebie przez cały jego okres. Oznacza to też, że powrót po przerwaniu członkostwa będzie możliwy, ale już po obowiązujące w momencie powrotu cenie.
  • Otrzymujesz rabat -25% na wszystkie moje przedsięwzięcia online (opłata roczna uprawnia do -50% obniżki).
  • Otrzymasz taki sam dostęp do zasobów Klubu, jak za opłatę roczną, ale z jedną różnicą: pierwszeństwo udziału w wydarzeniach stacjonarnych będzie zawsze po stronie członków wnoszących opłatę roczną. Dla wyjaśnienia: spotkania stacjonarne mają za każdym razem limit osób, stąd konieczność ustalenia priorytu.
  • Jeżeli chcesz zrezygnować, to możesz to zrobić w dowolnym momencie, bez żadnych konsekwencji

Jeżeli wszystko jest dla Ciebie jasne i decydujesz się na tę formę wnoszenia opłaty członkowskiej, to zapraszam Cię do Klubu:


. > WYBIERAM DOSTĘP MIESIĘCZNY < .


Jeśli masz jakieś wątpliwości, to pisz do mnie śmiało!

.

NIE DOŁĄCZAM, CO DALEJ?

Rozumiem, że może to nie być dla Ciebie właściwy moment. Możliwe, że masz akurat inne plany, dużo na głowie, pracę, dziecko, pieska. Możliwe, że cena jest dla Ciebie dzisiaj za wysoka (lepsza nigdy już nie bedzie!)

Oczywiście, ja się nie pogniewam. Zależy mi na tym, aby do Klubu dołączyły osoby, które chcą z niego maksymalnie skorzystać.

W przyszłości zaproszę Cię raz jeszcze, przy kolejnym naborze – z tym, że już nie na takich warunkach, jak to opisałem powyżej.

Będę Ci bardzo zobowiązany, jeśli napiszesz do mnie, dlaczego nie dołączasz do nas teraz.

Dziękuję – trzymaj się!

Na pewno spotkamy się jeszcze nie raz – świat jest mały.

Pozdrawiam Cię serdecznie,
Krzysztof Dobrowolski