Newsletter

Dzień dobry LEANowcu! 😎

Cieszę się, że zamierzasz zapisać się na mój newsletter. Każdy subskrybent otrzymuje bezpłatnie prezent powitalny, moją książkę „Skuteczne rozwiązywanie problemów” w formie e-booka. Na ponad 100 stronach praktycznego poradnika przedstawiam najskuteczniejszą moim zdaniem metodę rozwiązywania problemów.

Książka dostępna jest w formie bezpłatnego e-booka dla osób, które zapiszą się na mój newsletter.

Przed zapisaniem zapoznaj się z moją Polityką Prywatności. To ważne, ponieważ poprzez podanie swojego adresu e-mail wyrażasz na nią swoją zgodę. Jeżeli Ci ona nie odpowiada – nie zapisuj się! Jeśli zaś jesteś na TAK, to wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij „zapisz się”.

Najpierw otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie Twojej subskrypcji (zapobiega to otrzymywaniu niezamówionej korespondencji). Potwierdź, że zapisujesz się na mojego newslettera.

Następnie otrzymasz maila powitalnego wraz z linkiem do ściągnięcia Twojego egzemplarza mojej książki.

Przyjemnej lektury!

Co zrobić, gdyby kiedyś przyszło Ci do głowy, że chcesz się wypisać? Nie ucieszy mnie to, ale szanuję Twoje prawo do zarządzania własnymi danymi osobowymi. Dlatego w dowolnym momencie możesz wypisać się i bezpowrotnie skasować swój adres e-mail z mojej bazy (link otrzymujesz u dołu każdego newslettera ode mnie).