LEANowy LIVE: bezpłatny webinar na żywo!

Interesują Cię BEZPŁATNE WEBINARY dotyczące zagadnień szeroko rozumianego LEAN i tematów pokrewnych? Chcesz korzystać z wiedzy i doświadczenia, jakie zdobywałem przez 20 lat pracy zawodowej? Chcesz zadać pytanie albo podzielić się własnymi spostrzeżeniami? Dołącz do uczestników moich LEANowych LIVEów!

Zapraszam Cię do udziału w cotygodniowym spotkaniu na żywo. Podczas każdego z nich przez 60 minut prezentuję ciekawe zagadnienie, omawiam definicje, podaję przykłady oraz odpowiadam na pytania i komentarze uczestników. Nie musisz być osobą zaawansowaną w zagadnieniach LEAN Management – tłumaczę wszystko tak, jak dla sześciolatków. Zaczynamy od podstaw, a później przechodzimy do trudniejszych tematów. A o tematach kolejnych spotkań decydują uczestnicy!

Zapisy dotychczasowych spotkań na żywo dostępne są w dwóch miejscach:
– sekcji filmy na „Lean jest dla ludzi – Krzysztof Dobrowolski” na Facebooku
– na moim kanale na YouTube – zasubskrybuj, aby nic nie przegapić!

Obejrzyj wcześniejsze webinary:

Webinar? To kiedy Ci pasuje?

Przeprowadziłem ankietę, w której wypowiedziało się ponad 200(!) uczestników naszych spotkań. Oto jej wyniki:

Jak widać, mamy remis! Dziś chciałbym zapytać Cię o to, który z dwóch terminów spotkań na żywo bardziej Ci odpowiada: poniedziałek czy czwartek? Poniżej zamieszczam ankietę, w której to Ty możesz zdecydować, kiedy będziemy spotykać się na żywo. Ponadto, wśród jej uczestników rozlosuję świetną książkę „TOYOTA KATA”, której wolny egzemplarz wypatrzyli na mojej półce uczestnicy jednego z naszych spotkań na żywo.

A teraz proszę Cię o Twój głos w ankiecie. To tylko jedno pytanie i jedna odpowiedź. Na adres, który mi podasz będę mógł przysyłać Ci zaproszenia na kolejne wydarzenia na żywo.

Na Twój głos czekam do najbliższego piątku, do południa (24 kwietnia 2020 r.). Wtedy odbędzie się kolejne spotkanie na żywo, w dotychczasowym terminie. Wtedy też dowiesz się, do kogo trafi książka-nagroda. A kolejne spotkanie odbędzie się, już w terminie, który Tobie najbardziej pasuje. Do zobaczenia!