Znajomi

W tym miejscu zamieszczam odnośniki do zaprzyjaźnionych stron, osób, firm i organizacji. Są to miejsca, które sam chętnie odwiedzam i które polecam także moim czytelnikom. A zatem, bierzcie i czytajcie wszyscy!


Lean Po Polsku – Sławomir Szczepaniec


Jest dziennikarzem specjalistycznym, który od lat publikuje na temat LEAN MANUFACTURING oraz metod skutecznego zarządzania. Pomaga w rozwoju firmom i osobom prywatnym poprzez promocję wiedzy i przedsięwzięć w mediach społecznościowych (LinkedIN i FB) oraz prasie branżowej. Na koncie ma ponad 500 realizacji dziennikarskich w formie podcastów, wywiadów i reportaży. Publikuje m.in. w Szefie Utrzymania Ruchu.

Wielokrotnie miałem przyjemność brać udział w nagraniach Sławomira w cyklach LEAN PO POLSKU oraz KWADRANS Z EKSPERTEM. Mamy na naszym wspólnym koncie także publikacje drukowane.

Z wszystkimi możesz się zapoznać tutaj: Sławomir Szczepaniec na LinkedIn.


Lean Time

Henry Ford powiedział, że marnotrawstwo czasu różni się tym od marnotrawienia surowców, że jest on nieodnawialny. Stąd też niektórzy twierdzą, że czas jest najcenniejszym darem jaki można podarować drugiej osobie. Inni wolą stwierdzenie, że czas to pieniądz. Jedno jest pewne: lepsza organizacja czasu jakim dysponujemy jest niezwykle korzystna, bez względu na to, który punkt widzenia reprezentujemy.

Założeniem projektu Lean Time jest propagowanie kultury Lean zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym, ze szczególnym uwydatnieniem oszczędności czasu jaką możemy dzięki niej uzyskać. Parafrazując slogan kroku Seiton z metody 5S „miejsce na wszystko i wszystko na swoim miejscu” promuje on stwierdzenie „czas na wszystko i wszystko w swoim czasie”. Przejdź do leantime.pl