Dzień otwarty „LEAN EDUCATION” we Wrocławiu

Masz w rodzinie lub wśród znajomych 14-19 latków? A może znasz NAUCZYCIELI młodzieży szkół podstawowych, zawodowych, gimnazjów, techników czy liceów? Koniecznie przekaż im informację o nadchodzącym wydarzeniu, które jest częścią programu edukacyjnego lean thinking skierowanego do młodzieży.

Przyjedź do Wrocławia na Dzień Otwarty LEAN EDUCATION, który odbędzie się 26 lutego 2018 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym. Zapraszamy uczniów, nauczycieli, studentów i wykładowców!

Młody Lean Lider to program edukacyjny, który Stowarzyszenie Lean Management Polska realizuje bezpłatnie dla młodzieży. Przeznaczony jest on dla uczniów szkół podstawowych, zawodowych, gimnazjów, techników i liceów w wieku od 15 do 19 lat. Udział nastoletnich uczniów w tym unikatowym programie to szansa na rozwinięcie przez nich kompetencji przedsiębiorczości indywidualnej i zespołowej. Oprócz nauki projekt gwarantuje także świetną zabawę – na każdym etapie.

Drużyny otrzymują zadania konkursowe do realizacji we własnym zakresie. Mają także okazję uczestniczyć w grach symulacyjnych oraz szkoleniach z zakresu zarządzania projektami. Działamy na zasadzie wolontariatu. Jesteśmy specjalistami i praktykami filozofii lean, którzy na co dzień wdrażają ją w polskich przedsiębiorstwach, gdzie edukujemy zarówno kadrę zarządzającą, jak i szeregowych pracowników. W programie Młody Lean Lider bezpłatnie dzielimy się wiedzą, za którą firmy szkolące swoich pracowników płacą niemałe pieniądze.

W dniu 26 lutego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się Dzień Otwarty „Lean Education.

Nasz program dnia przedstawia się następująco:

1. MŁODY LEAN LIDER

Bezpłatny program edukacyjny LEAN THINKING. Łączy przedsiębiorstwa i szkoły. Realizowany w całej Polsce. Jeden z modułów Lekcji Przedsiębiorczości.

2. PANEL DYSKUSYJNY

Spotkaj się oko w oko z przedstawicielami czołowych, dolnośląskich przedsiębiorstw. Poznaj receptę na sukces – jak zostać pożądanym pracownikiem nowoczesnej firmy. Zadaj pytanie – otrzymasz odpowiedź. Poznaj historie pełne sukcesów!

3. Gra symulacyjna LEAN KOMÓRA

Weź udział w pasjonującej rywalizacji: zorganizuj efektywne przedsiębiorstwo produkcyjne, wykorzystując posiadany zespół, wszelkie dostępne zasoby wiedzy i umiejętności.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w tym punkcie dni otwartych Lean Education będzie dodatkowo potwierdzony po zamknięciu zapisów.

4. Warsztaty ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW

Problem Solving to szkolenie, na którym dowiesz się jak skutecznie znaleźć rozwiązanie problemu (nawet takiego dla którego nie ma rozwiązania) wykorzystując wiedzę i potencjał Twoich współpracowników. Jak tego dokonać? Warsztaty praktyczne pomogą Ci zdobyć niezbędne doświadczenie, aby w efektywny sposób wykorzystać narzędzia Problem Solving we własnym środowisku pracy.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, jednak PIERWSZEŃSTWO MAJĄ NAUCZYCIELE. Udział w tym punkcie dni otwartych Lean Education będzie dodatkowo potwierdzony po zamknięciu zapisów.

WSTĘP NA WSZYSTKIE WYDARZENIA JEST BEZPŁATNY!

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, które potrwają do 19 lutego 2018 włącznie. Po tym terminie formularz zostanie zamknięty, a lista zapisanych i potwierdzonych osób ogłoszona. Formularz zapisów znajduje się w sekcji „Dostępne bilety” wydarzenia na Facebook’u Dzień otwarty „LEAN Education” we Wrocławiu.