Jak skutecznie budować sieć kontaktów?

Co ma wspólnego lean z życiem osobistym? Jak angażować młodzież do pracy zespołowej? Co młodzi ludzie mogą wnieść do pracy doświadczonych inżynierów? Jak skutecznie budować sieć kontaktów? Na te, jak i wiele innych pytań, odpowiadam w rozmowie z Arturem Mydlarzem.

Zapraszam Was do odsłuchania rozmowy, jaką miałem przyjemność odbyć z Arturem Mydlarzem – autorem bloga Inżynier jakości. Tak, rozmawialiśmy o byciu inżynierem i o samej jakości – oczywiście! Ale tematem przewodnim było budowanie sieci kontaktów, nie tylko zawodowych.

Z czego bierze się, tak pożądany ostatnio, networking? Co nas motywuje do pracy? Czy można pracować bez zarabiania pieniędzy? I dlaczego jest to praca cenniejsza, niż ta nawet dobrze opłacana? Posłuchajcie:

Artur Mydlarz jest twórcą i autorem bloga Inżynier Jakości. Poza blogowaniem, tworzy niezwykle użyteczne dla inżynierów kursy on-line. Koniecznie sprawdźcie jego Szkołę Jakości. Prowadzi także na Facebooku Grupę Inżynier Jakości, gdzie znajdziecie podobnych jemu pasjonatów, którzy dzielą się wiedzą w tematach właśnie jakościowych.

Szukajcie w sieci awokado, to znak rozpoznawczy Artura!