Szkolenia ONLINE na 2021

Przed nami okres podsumowań roku i wyznaczania zadań na kolejne miesiące, a nawet lata. To z jednej strony czas rozmów z szefami, a z drugiej czas rewizji osobistych celów i ambicji. To także czas rozmyślań nad swoimi kompetencjami i umiejętnościami. Czas poszukiwania odpowiednich źródeł wiedzy i wsparcia merytorycznego.

Chętnie pomogę Ci w tym zadaniu. Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą szkoleniową na pierwsze półrocze roku 2021. Aby było wygodniej, przygotowałem dla Ciebie specjalny folder (w formacie PDF) z informacjami na ten temat. Znajdziesz w nim listę planowanych szkoleń, które planuję na najbliższe miesiące, ich orientacyjne terminy oraz ceny.

plan szkoleń: LEAN JEST DLA LUDZI – szkolenia 2021

W folderze znajdziesz także informacje o mnie, które możesz przedstawić Twojemu pracodawcy, jeśli chcesz, aby to właśnie on sfinansował Twoje szkolenie u mnie. W swojej pracy szkoleniowej obsługuję wiele firm, więc znam ścieżki wpisywania na listę zatwierdzonych dostawców. Oczywiście, wystawiam faktury VAT.

Już dziś możesz przedstawić w pracy mój plan szkoleń i poprosić o zaplanowanie Twojego udziału w jednym (lub kilku!) z nich. Jestem przekonany, że merytorycznie spełnię Twoje oczekiwania, a lepszych cen nie znajdziesz na naszym rynku szkoleniowym.

aktualnie dostępne szkolenia: Akademia LEAN EXPERT

Zapraszam Cię także do zapisania się na listę zainteresowanych poszczególnymi szkoleniami. Na kilka tygodni przed uruchomieniem szkolenia otrzymasz ode mnie szczegółowe informacje o zakresie, terminie oraz najlepszej cenie dla Ciebie.