FUTUREMAN – nie możesz tego przegapić!

W całej Polsce codziennie odbywa się kilkanaście konferencji. Małe i duże, płatne bądź darmowe. Dla wszystkich lub tylko dla wybranych. Ciężko wybrać z nich te naprawdę wartościowe. Dlatego szykujcie się, bo już za tydzień we Wrocławiu rozpocznie się prawdziwa rewolucja. Co sprawia, że FUTUREMAN to wydarzenie, które warto zapisać w swoim kalendarzu?

Szczytny cel – to zdecydowanie wyróżnia Futureman na tle pozostałych konferencji. Cały dochód z konferencji zostanie przekazany na wsparcie osób starszych i dzieci z domów dziecka. Zaznaczam to już na wstępie, ponieważ jest to ewenement na skalę kraju!

Innowacyjne tematy – o cyfrowej rewolucji, przemyśle, technologii mówi się wiele… ale o roli człowieka i niezbędnych mu kompetencji, raczej nie. Dlatego FUTUREMAN zajmuje się połączeniem technologii, człowieka, biznesu i psychologii w jedno, wspólne zagadnienie.

Ponieważ w sprzedaży pozostały już ostatnie bilety, organizator proponuje na nie upust w wysokości -30%. Co więcej, od tej ceny możecie mieć dodatkową obniżkę -20%, jeśli kupując bilet, skorzystacie ze specjalnego linku oraz podacie hasło leanjestdlaludzi. Śpieszcie się – pozostało naprawdę niewiele biletów! Klikajcie TUTAJ!

A co na konferencji? Zapraszam do obejrzenia filmowej zapowiedzi tego wydarzenia:

Innowacyjny temat – technologie, edukacja, przemysł 4.0, psychologia, zdrowie, kompetencje miękkie- wszystko to dotyczy człowieka, który próbuje odnaleźć się w dobie rewolucji cyfrowej. Jakie jest 5 patologii z którymi musisz uporać się w Twojej firmie? To tylko jedno z wielu pytań na jakie odpowiedzą eksperci.

Wyjątkowi prelegenci – czyli tacy, którzy w swojej dziedzinie są prawdziwymi znawcami tematu. Na scenie Futureman pojawią się między innymi: prof. Rafał Ohme, Wojciech Eichelberger, prof. Nikolay Kirov, Marzena Jankowska, Radosław Drzewiecki, dr Jerzy Greblicki, prof. Andrzej Milewicz, Paweł Panowicz i wielu innych.

Angażujące warsztaty – organizatorzy mocno stawiają na praktykę! Swoje świeżo nabyte umiejętności będziesz mógł wypróbować na 3 blokach warsztatowych. „Im starszy tym lepszy- jak to zrobić?”, „Zarządzanie uwagą i energią jako fundament rozwijania odporności psychicznej” oraz „Zostań własnym terapeutą” to tematy zajęć.

Przyjazne miejsce – bo lokalizacja ma znaczenie. Większość dużych konferencji odbywa się w Warszawie. Tym razem nie trzeba wybierać się aż do stolicy, bo gospodarzem będzie miasto 100 mostów – Wrocław! Po konferencji, która odbędzie się w samym sercu miasta – hotelu Ibis Styles – warto przedłużyć pobyt i zwiedzić rynek, stare miasto oraz inne atrakcje które są w pobliżu hotelu.

Więcej o samej konferencji: Konferencja FUTUREMAN