II spotkanie „Niech LEAN będzie z Wami!”

Black House to “dom otwarty”, którego budowa nigdy nie zostanie skończona, ma bowiem nadążać za technologią, dostosowywać się do aktualnych trendów technologicznych i ponad wszystko wchodzić w interakcję z użytkownikiem.

Lubicie stare lofty i industrialne przestrzenie? Ja też! Pamiętacie starą zajezdnię tramwajową we Wrocławiu, w której spotkaliśmy się po raz pierwszy? Niezapomniany klimat lat ’80 ubiegłego stulecia towarzyszył dyskusjom członków facebook’owej grupy „Niech LEAN będzie z Wami!”.

Tym razem czeka nas coś zupełnie przeciwnego – spotkamy się w ultranowoczesnym budynku! Naszym gospodarzem będzie firma APA w Gliwicach, a miejsce spotkania to ich niesamowity Black House (poczytajcie, jakie cuda mają w środku!). Uwaga: będziemy mogli zwiedzić ten naszpikowany nowoczesnymi technologiami budynek!

A czym tym razem się zajmiemy? „Człowiek i technologia” to motyw przewodni naszego spotkania. Przygotowujemy dla Was następujące tematy:

  1. FRIS – style myślenia, a praca zespołowa (Adam Moszyński)
  2. EGZOSZKIELETY – technologia w służbie ergonomii i efektywności człowieka (Paweł Kańtoch)
  3. FINANSE LEANOWCA – autorska metoda szacowania opłacalności projektów leanowych (Joanna Czerska)
  4. WIRTUALNY AUDYT WIELOWARSTWOWY – nowe technologie wspierające audytowanie (Bartłomiej Dengusiak)
  5. EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA (temat niespodzianka!)

Zanosi się na ciekawe spotkanie!

Spotykamy się 29 września 2018 r. pod adresem: APASMART – BLACK HOUSE, ul. Tarnogórska 260, 44-105 Gliwice. Zaczynamy o godz. 10:00 kawą zapoznawczą, a merytoryczne tematy uruchomimy o godz. 11:00. Spotkanie potrwa do godziny 17:00. Na wieczór zaś umówimy się na leanowe pogaduchy gdzieś na mieście!

Przypominam, że udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Ponosicie wyłącznie własne koszty związane z dojazdem na miejsce, wyżywieniem i czym tam jeszcze chcecie…

Uwaga: w związku z dużym zainteresowaniem i ograniczoną ilością miejsc, będą obowiązywały zapisy. Formularz zapisowy zostanie uruchomiony w na grupie Niech LEAN będzie z Wami!

Przybywajcie!