LEANowcy wspierają WOŚP!

26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Ten szczytny cel można wesprzeć na wiele sposobów. Mam dla Was dzisiaj niecodzienną propozycję zrobienia dobrego uczynku, a jednocześnie zdobycia jedynego w swoim rodzaju wydania interesującej, leanowej książki.

Niedawno recenzowałem „Skuteczne zarządzanie. Powieść o wykorzystaniu lean w zarządzaniu ludźmi”. Miałem możliwość zapoznania się z tą interesującą lekturą na długo, zanim wyszła ona z drukarni i trafiła do sprzedaży w postaci papierowej książki. Otrzymałem od wydawnictwa roboczą wersję tej książki (wydruk na papierze A4, który oprawiłem dla wygody we własnym zakresie).

W toku lektury i przygotowywania recenzji sporo na tym wydruku zakreślałem moim ulubionym, czterokolorowym długopisem. Nie jest to więc czysty wydruk, ale lekko używana edycja limitowana 😉 Dziś, dzięki uprzejmości Wydawnictwa Lean Enterprise Institut Polska, wystawiam ją na aukcję w 26. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Możecie licytować na stronie aukcji allegro tutaj: Leanowcy wspierają WOŚP!

Pamiętajcie, celem aukcji jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”, a nie książka sama w sobie. Nie licytujemy papieru, ale pomagamy najmłodszym dzieciaczkom. Książka niech będzie miłym gadżetem, który otrzymacie ode mnie w prezencie, niejako przy okazji tej licytacji. Zapraszam do udziału oraz rozpowszechniania informacji o tej aukcji!