Polak potrafi LEAN!

Dzień dobry LEANowcy! Dziś mam dla Was więcej informacji, więc najpierw proponuję spis treści:

1. Mam dla Was PAKIET aż 4 KSIĄŻEK! Tak, za darmo!

2. Zapraszam Was na konferencję „POLAK POTRAFI! Lean w polskich realiach”, która odbędzie się 19 X w Gdańsku! Poznajcie prelegentów i firmy, które reprezentują – spójrzcie na załączone zdjęcia!

3. Możecie skorzystać z promocyjnej ceny, tylko 720 PLN zamiast 900 PLN! A przy kilku osobach będzie to tylko nawet 630 PLN! Uwaga, niższe ceny obowiązują tylko do środy, 19 września

4. Będę miał zaszczyt wygłosić swoją prelekcję na tej konferencji, a następnie odpowiedzieć na Wasze pytania. Porozmawiamy o tym, że LEAN jest naprawdę dla ludzi.

5. Każdy, kto podczas zapisu na konferencję poda kod LJDL otrzyma w prezencie jedną z 4 książek (z tych, których tytuły wymieniam poniżej, w punkcie 1)

Szczegóły zaproponuję w odwrotnej kolejności:

5. Podczas wypełniania formularza zapisowego warto w uwagach podać hasło „LJDL”, które, jak łatwo się domyślić, pochodzi od pierwszych liter nazwy mojego bloga „Lean jest dla ludzi”. UWAGA! Jest to promocja wyłącznie dla moich czytelników – nie ma innego sposobu, aby otrzymać do biletu na konferencję jednej z książek Joanny Czerskiej.

4. Porozmawiamy m.in. o tym:
jaką krzywdę wyrządzają nam korporacyjne przeszczepy leanowych systemów?
dlaczego tak często nie udaje się zasiać ziarna leanowej odnowy w polskich firmach?
jak rozsądnie podejść do tematu LEAN na polskim gruncie – tu na pewno odniosę się m.in. do dokonań pozostałych prelegentów (którzy osiągnęli na tym polu wielki sukces!)

3. Zachęcam Was do skorzystania z ostatnich dni promocji cenowej na konferencję „POLAK POTRAFI! Lean w polskich realiach”. Korzyści z wcześniejszych zapisów to:
– niższa cena, bo 720 PLN zamiast 900 PLN za osobę,
– przy zapisie więcej, niż dwóch osób, każda kolejna jest jeszcze tańsza, bo kosztuje już tylko 630 PLN
Wszystko o zapisach znajdziecie tutaj: http://www.leanpolakpotrafi.pl/zapisy/

2. Konferencja ma jedyny i niepowtarzalny charakter – prezentuje osiągnięcia polskich firm, które na swojej drodze rozwoju zdecydowały się na ścieżkę bycia lean! Znane, polskie marki podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami i najlepszymi rozwiązaniami. Spójrzcie na program: http://www.leanpolakpotrafi.pl/program/

1. Zestaw książkowy, który będzie prezentem ode mnie, to pozycje, jakich nie może zabraknąć na Waszej leanowej półce:

 DOSKONALENIE STRUMIENIA WARTOŚCI
 PODSTAWOWE NARZĘDZIA LEAN MANUFACTURING
 POZWÓL PŁYNĄĆ SWEMU PRODUKTOWI
 ZARZĄDZANIE ZAPASAMI DLA PRAKTYKÓW

Wszystkie autorstwa niedoścignionej Joanny Czerskiej! Otrzymałem jakiś czas temu dwa takie pakiety od niej w prezencie. Jeden zachowam dla siebie, a drugi chętnie oddam w dobre ręce!

TEN ZESTAW JEST NIEZALEŻNY OD KSIĄŻEK DODAWANYCH DO BILETÓW NA KONFERENCJĘ!

Muszę tylko znaleźć metodę, jak wyłonić tę jedną, jedyną osobę… a nie będzie to losowanie! Proponuję, abyście napisali o tym:

  • co Waszym zdaniem jest kluczem do LEANowego sukcesu w Polsce?
  • co jest istotne w naszych realiach?
  • jakich błędów nie popełniać?
  • na co zwrócić szczególną uwagę?
  • jakie macie własne, sprawdzone sposoby na to, aby osiągnąć sukces?

Chętnie poznam Wasz punkt widzenia, waszą perspektywę. Połączę to później z moimi własnymi doświadczeniami i odwdzięczę się dłuższym wpisem na blogu – tak, aby każdy mógł z tych doświadczeń (naszych wspólnych!) skorzystać.

A tymczasem – zapraszam do dzielenia się swoimi przemyśleniami! Dajmy sobie na to czas do piątku, a w weekend dam Wam znać, do kogo pojedzie zestaw 4 książek!

Uwaga! Na Wasze odpowiedzi czekam pod postem na Facebook’u TUTAJ!