Lean na żywo na FB!

"Mistrzowie osobistej doskonałości" to grupa osób, które chcą codziennie zmieniać sposób, w jaki pracują, aby czerpać więcej szczęścia ze swojej pracy. Nie ważne, gdzie pracujesz i na jakim stanowisku. Tutaj dzielą się uniwersalną wiedzą, która przyda się każdemu. Czasami trzeba odwagi, determinacji i siły, aby uzyskać efekt, ale zawsze się opłaca.

Grupa ta istnieje naprawdę, choć wirtualnie. Mistrzowie osobistej doskonałości to grupa na Facebook’u, której przewodzi Igor Łęgowski. Jego profil na LinkedIn polecam przestudiować w szczegółach. Ten człowiek naprawdę potrafi nauczyć, jak używać Lean i Six Sigma z głową – polecam!


Obejrzyj zapis z naszej rozmowy:

Poniższy wpis to zapowiedź LIVE’a i konkursu, na obecną chwilę już archiwalnego 😉


16 sierpnia 2017 r. planujemy z Igorem połączyć siły, aby o godz. 20:00 we wspólnym live’ie na Facebook’u odpowiedzieć na Wasze pytania. Tak, także na Twoje! Wystarczy je zadać w komentarzu pod wydarzeniem lub pod postem o wydarzeniu na Lean jest dla ludzi – kdobrowolski.pl. Przejrzymy je wszystkie i postaramy się jak najlepiej na nie odpowiedzieć.

Wydarzenie znajdziecie pod tym linkiem: Tak, nie, tak, nie  – wystarczy kliknąć, odznaczyć „wezmę udział” a FB sam Wam przypomni o wydarzeniu w stosownym czasie.

I jeszcze jedno: mamy dla Was PREZENTY! Tak, tak! Dwa egzemplarze świetnej książki „TOYOTA KATA”, której autorem jest sam Mike Rother. Znajdują się w niej wskazówki, jak zarządzać ludźmi w celu DOSKONALENIA, zdobywania UMIEJĘTNOŚCI ADAPTACJI oraz OSIĄGANIA PONADPRZECIĘTNYCH WYNIKÓW. A przecież właśnie tego Wszyscy chcemy!

Do rozdania dwa egzemplarze! Jeden sprezentujemy osobie wybranej przez nas spośród wszystkich uczestników naszej transmisji na żywo – wystarczy z nami być! Drugi trafi do osoby, która zada nam najciekawsze pytanie – piszcie w komentarzach. Zapraszam!

Do dzieła! Ślijcie pytania! Czekamy na Was na FB w środę, 16 sierpnia, o godz. 20:00. Zapraszam!